Kick the Buddy Hileli APK 1.5.9 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Kick The Buddy Forever Oyunu İçerisinde Ücretsiz Hileli Özelliklerinden Sınırsız Faydalan! Kick The Buddy Android Oyun Severler İçin Hileli Olarak Kullanıma Sunuldu!

Kick the Buddy  Hileli APK 1.5.9

Genel bakış Kick the Buddy

İsim Kick the Buddy
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.5.9
Boyut 140.10 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Playgendary Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playgendary.kickthebuddy
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Kick The Buddy Game Nedir?

Günün stresini ve yorgunluğunu atmanıza yardımcı olmak için geliştirilen mobil hileli oyunu içerisinde, peluş bir oyuncağa istediğiniz gibi saldırı yapabilirsiniz.

Kick The Buddy Forever APK oyunu içerisinde taramalı tüfek gibi silahları kullanabilir, ejderhanın yakıcı nefesini püskürtebilir, elektrik şoku uygulayabilir, bomba patlatabilir ve çok daha fazla özelliği peluş oyuncak üzerinde kullanabilirsiniz.

Kick The Buddy Gameplay ile hileli özelliklerini kullanabilir ve kilitli özellikleri kolayca açabilirsiniz. Etkileyici animasyonlarla geliştirilen mobil oyun içerisinde stresinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Yıkma ve parçalama işlemlerini keyifle yerine getirebileceğiniz Kick The Buddy Hileli APK 2022 oyununu, Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Kick The Buddy Oyun İndir bağlantısını kullanarak hileli oyununu ücretsiz bir şekilde indirebilir ve hileli eklentilerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kick The Buddy Hileli APK oyunu, “Playgendary Limited” isimli geliştirici tarafından yayınlanmıştır. Oyun içerisinde yoğun şiddet öğeleri bulunması sebebiyle, 12 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmaktadır.

 

İndir Kick the Buddy [140.10 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş