Kick the Buddy Hile APK 1.5.3 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Kick The Buddy Forever Oyunu İçerisinde Ücretsiz Hile Özelliklerinden Sınırsız Faydalan! Kick The Buddy Android Oyun Severler İçin Hileli Olarak Kullanıma Sunuldu!

Kick the Buddy Hile APK 1.5.3

Genel bakış Kick the Buddy

İsim Kick the Buddy
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.5.3
Boyut 128.16 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Playgendary Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playgendary.kickthebuddy
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
  • Sınırsız altın
Tanımlama

Kick The Buddy Game Nedir?

Günün stresini ve yorgunluğunu atmanıza yardımcı olmak için geliştirilen mobil hile oyunu içerisinde, peluş bir oyuncağa istediğiniz gibi saldırı yapabilirsiniz.

Kick The Buddy Forever APK oyunu içerisinde taramalı tüfek gibi silahları kullanabilir, ejderhanın yakıcı nefesini püskürtebilir, elektrik şoku uygulayabilir, bomba patlatabilir ve çok daha fazla özelliği peluş oyuncak üzerinde kullanabilirsiniz.

Kick The Buddy Gameplay ile hile özelliklerini kullanabilir ve kilitli özellikleri kolayca açabilirsiniz. Etkileyici animasyonlarla geliştirilen mobil oyun içerisinde stresinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Yıkma ve parçalama işlemlerini keyifle yerine getirebileceğiniz Kick The Buddy Hile APK 2022 oyununu, Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Kick The Buddy Oyun İndir bağlantısını kullanarak hile oyununu ücretsiz bir şekilde indirebilir ve hile eklentilerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kick The Buddy Hile APK oyunu, “Playgendary Limited” isimli geliştirici tarafından yayınlanmıştır. Oyun içerisinde yoğun şiddet öğeleri bulunması sebebiyle, 12 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmaktadır.

İndir Kick the Buddy [128.16 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş