Kafa Topu 2 APK Hileli 1.591 (Sınırsız para ve elmas)

Gilberto Terry -

Kafa Topu 2 APK İle Futbol Coşkusunu Yaşayın! Çevrimiçi Olarak Rakiplerinizle Mücadeleye Girin! Kafa Topu 2 Hileli İle Birlikte Arkadaşlarınızla Rekabet Edin!

Kafa Topu 2 APK Hileli 1.591

Genel bakış Kafa Topu 2

İsim Kafa Topu 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.591
Boyut 160.20 Mb
Hileli Sınırsız para ve elmas
Kategori Spor
Geliştirici Masomo Gaming
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.masomo.headball2
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Kafa Topu 2 - Online Futbol Nedir?

Oyun online bir futbol oyunudur. Oyunun temel amacı rakip oyuncunun kalesine gol atmaktır. Zıplayabilir, topa kafa atabilir, şut çekebilirsiniz.

Kafa Topu 2 Hileli APK oyununda kullanıcı, sadece kafası ve kramponları görünen karakterleri kullanmaktadır.

“Masomo Gaming” isimli geliştiricinin kullanıcılara sunduğu “Kafa Topu” oyununun oldukça popüler hale gelmesinin ardından, “Kafa Topu 2” oyunu kullanıcılara sunulmuştur.

Advertisement

Oyunu oldukça keyifli hale getiren en önemli noktalardan birisi de özel yetenekleri kullanmaktır. Özel yetenekler aracılığı ile rakibinizi kısa süreliğine etkisiz hale getirebilirsiniz.

Örneğin, rakibiniz zıpladığı anda onu buz kütlesine çevirmek, kısa süreliğine kalesinin savunmasız kalacağı anlamına gelmektedir. Bu esnada şut çekerek kolayca gol atabilirsiniz.

Kafa Topu 2 Hilesi nedir diye merak ediyorsanız, Hileli oyun içerisinde sınırsız para ve elmas sahibi olmanızı sağlamaktadır. Elmas ve para ile karakterinize krampon, kafa modeli ve eşya satın alabilirsiniz. Kafa Topu 2 APK İndir ile oyunu indirebilirsiniz.

Kafa Topu 2 APK Hileli avantajları ile birlikte çevrimiçi rakiplerinizle mücadele etmeye hazır mısınız? Arkadaşlarınıza kimin daha iyi olduğunu artık gösterebilirsiniz!

İndir Kafa Topu 2 [160.20 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş