Justin TV APK Hileli 1.3 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Justin TV Apk, Tarayıcı uygulamaları kategorisine ait olan ve Justin TV App tarafından yapılan iPhone ve web uygulamaları için de kullanılabilen kullanışlı bir ücretsiz yazılımdır.

Justin TV APK Hileli 1.3

Genel bakış Justin TV

İsim Justin TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.3
Boyut 2 MB
Hileli Reklamsız
Kategori Eğlence
Geliştirici Justin.tv, Inc.
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Justin TV APK hakkında

Justin TV Apk, dublaj filmlerini ücretsiz olarak izlemek için en iyi platformdur. Android, hafta sonundan en iyi şekilde yararlandı. Filmler artık gelecek nesiller için ders almak, toplumu etkilemek veya satır aralarından haber bulmak için modaya uygun bir eğlence kaynağı. Bugün Android'de ücretsiz uygulamaların ve filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Filmle ilgili şeyler her zaman hayatımızın ilginç bir parçası olacak.

Justin TV Apk Bollywood bize reklam panosunda veya yakında Justin TV Fragmanları sağlıyor. Yani belirli bir film türünü seviyorsanız, izlemeniz için fragmanlar ve filmler var. Free Movie Guard'da yayın yaparken temel bilgilere sahibiz: çıkış tarihi, özet, oyuncular, film uzunluğu, tüm resmi yüz fragmanları ve bazı ek bilgiler.

Video Çevrimiçi videonun geleceği canlı videodur. Diğer izleyicilerle gerçek zamanlı sohbet ederken ve dünyanın dört bir yanından canlı yayınları izlerken resmi Justin TV uygulamasını edinin.

Advertisement

Justin TV APK Haberleri Daha fazla King Zone filmi şüphecilerle akıyor ve Breaking Bad'i biliyor musunuz? Hangi kategoriden bahsediyoruz? Justin, TV, Android, iOS, Smart TV ve PC'niz için uygulamalar sunar. Her zaman ve her yerde film izleyebilmeniz için sizin için özel olarak tasarlanmıştır.

Milyonlarca izleyiciyle haber, radyo, eğlence, hayvanlar, spor ve kişisel sosyal kanallardaki premium kanalları yayınlayabilirler.

Justin TV Apk size çok sayıda filmin bir listesini sunar. En iyi içerik için devasa içeriğin 720p, 1080p olarak görünmesine izin verin ve tüm bu içeriğin akıllı telefonunuza indirilebileceğini bilmek daha da şaşırtıcı. Bu içerik ilginiz için mevcuttur ve sitede indirilebilir. Şüpheye düştüğünüzde, Justin TV şimdiye kadarki tüm filmlerin ve dizilerin keyfini çıkarmak için en iyi uygulama olduğunu kanıtlıyor.

Advertisement

Çevrimiçi videonun geleceği canlı videodur. Resmi Justin.tv uygulamasını edinin ve dünyanın dört bir yanından canlı yayınları izleyin ve diğer izleyicilerle gerçek zamanlı olarak konuşun.

Aynı anda milyonlarca izleyiciye kişisel haberler, radyo, eğlence, hayvanlar, spor ve sosyal kanallar yayınlayan birinci sınıf yayıncılar bulacaksınız.

iOS'ta 2 milyondan fazla indirilen Justin.tv, 84 ülkede en çok indirilen eğlence uygulaması ve 115 ülkede en çok hasılat yapan 1 numaralı eğlence uygulamasıdır! (Annie Uygulaması, Ağustos 2013).

Justin TV'nin Özellikleri

- Binlerce en iyi Justin.tv kanalını izleyin
- HD video kalitesi (varsa*)
- Yayıncılar ve izleyicilerle canlı sohbet
- Yeni ve trend akışları arayın ve keşfedin
- En sevdiğiniz TV kanallarını bulun ve takip edin
- Kanalları dile göre filtrele

Not: Yayıncı ayarlarına ve kullanıcının cihazının özelliklerine bağlıdır.

İndir Justin TV [2 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş