IPTV Pro Hileli APK 7.1.6

Gilberto Terry -

IPTV Pro APK, her zaman, her yerde en iyi eğlenceyi deneyimleyebilmeniz için izlemesi kolay çeşitli kanallar sağlayan bir TV uygulamasıdır.

IPTV Pro  Hileli APK 7.1.6

Genel bakış IPTV Pro

İsim IPTV Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 7.1.6
Boyut 21.89 Mb
Hileli yok
Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Geliştirici Alexander Sofronov
Fiyat $2,99
Google Play Linki ru.iptvremote.android.iptv.pro
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

IPTV Pro APK piyasaya sürüldü ve kullanıcılara ücretli video kaydı şeklinde bilgi iletmek için çok kullanışlı bir kanal. Bir uygulama mağazası satın alarak alabilirsiniz. Profesyonelliği tartışılmaz. Klima sorunsuz çalışıyor ve birçok istasyondan birçok farklı TV kanalını destekliyor, bu da harcadığınız paradan daha fazla memnun kalmanızı sağlayacak. Akış hataları ve oynatma hızı artık iyileştirildi, bir deneyin!

Yerleşik bir kanal dahil değildir

Bu, radyo programlarını telefonunuza getirmede lider bir uygulamadır. Ancak IPTV Pro APK'da yerleşik kanallar yoktur, bunları kullanmak isteyen kullanıcıların kendi oynatma listelerini oluşturmaları gerekir. Çok yakında belirli saat dilimlerine sahip popüler TV kanalları listeye girerek sizleri eğlendirecek.

Profesyonel özellikler

Ücretli sürümün dönüşü gizlidir. Özelliklerinden bazıları yeni boyutlara yükseltilecek; Ücretsiz sürümle karşılaştırıldığında; Sonraki lansmanlar için çok fazla deneyim kazanıyoruz. Reklamlara gelince, ücretsiz olarak lisanslanacaklar. Ayrıca, simge kutuları oluşturulduktan sonra uygulamaları açmak için dokunmatik kontrolleri kullanmak daha kolaydır. Uygulama, son etkinliklerinizi hatırlar ve ilginizi çeken içeriği oynatmaya devam eder. Kullanıcı nelerin ziyaret edildiğini görmek istiyorsa, daha fazla ayrıntı için kanal geçmişi tablosuna bakın.

Advertisement

Servis destek kanalı

IPTV Pro, eşzamanlı akış için ISP'yi ve web kaynaklarından ücretsiz canlı kanalları destekler. Program, farklı akışlara bağlanarak başlar, ancak LAN'ınız kuruluysa UDP proxy tarafından kesintiye uğrar. Gerçek bir brifing için eşleştirme gereksinimlerine ek olarak.

Genişletilmiş geliştirme listesi

THEA çalma listeleri, sunum bilgisi sağlamak için M3U ve XSPF formatlarında desteklenir. Zaman çerçevesi, programın ana içeriği, kullanıcıların zamanında karar vermesine yardımcı olmak için panodaki her kanala göre görüntülenecektir. Bilgiler yukarıdan aşağıya bir ızgarada veya dikey bir listede düzenlenir. Kolay arama için her kanalın kendi kutusu vardır.

Çeşitli program oynatıcı

Özel olmayan TV şovları için IPTV Pro, dahili ve harici video oynatmayı da destekler. Bu, teklifleri genişletmek ve içeriği çeşitlendirmek için bir etkinliktir. EPG desteği olduğu sürece XMLTV ve JTV formatları desteklenecektir. Ancak, tüm içeriğin orijinal gereksinimleri ve görüntü kalitesini karşılaması garanti edilir.

Ebeveynler, uygulamalarında zengin içerikli programları izlemek için mobil cihazları kullanan çocukları hakkında endişeleniyor ve endişeleniyor. Artık durum böyle olmayacak çünkü bir ziyaret günlüğü, ebeveynlerin çocuklarını yönetmelerine yardımcı olan bir gözlem günlüğü oluşturduk.

Advertisement

Samimi ortamın tadını çıkarın

IPTV Pro oldukça basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir, tüm yayın bilgileri taranır ve kontrol edilir. Her zaman aralığında daha fazla şov yayınlanacak, favori şovlarınızı bulmak için listeyi ziyaret edin. Bu Pro Edition için gösterilen çaba, yapım ekibinin olgunluğunu gösteriyor. En rahat film izleme anlarını yaşamanız dileğiyle, yorumlarınızı bırakmayı unutmayın!

Özetle

Hepimiz teknolojinin hızla değiştiğini, en sevdiğimiz içeriğin keyfini çıkarmanın yeni ve yenilikçi yollarını yarattığını biliyoruz. Android için IPTV Pro ile eğlence deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Bu uygulama, istediğiniz zaman TV şovlarını ve filmleri izlemenizi sağlar, böylece ne zaman izlemek istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca, akış uygulamalarına aşina olmasanız bile sezgisel bir arayüzle IPTV Pro'nun kullanımı kolaydır. Bugün bir göz atın ve bu uygulamanın ne kadar harika olabileceğini kendiniz görün!

İndir IPTV Pro [21.89 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş