Instagram APK Hileli 332.0.0.38.90 (Takipçi Sınırsız)

Gilberto Terry -

İnstagram Hilesi Kullanıcılara Ekstra Ayrıcalık Sağlıyor! İnstagram Pro Nedir, İnstahile Nedir, Gibi Soruların Cevaplarını Yazımızın İçerisinde Bulabilirsiniz.

Instagram APK Hileli 332.0.0.38.90

Genel bakış Instagram

İsim Instagram
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 332.0.0.38.90
Boyut 66.19 Mb
Hileli Takipçi Sınırsız
Kategori Sosyal
Geliştirici Instagram
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.instagram.android
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Instagram Nedir?

Teknolojinin hızla gelişmesi, insan yaşantısını doğrudan etkilemektedir. Henüz 20 sene öncesine kadar uzakta yaşayan bir tanıdığımıza mesaj göndermek istediğimizde, posta ve mektup yollarını kullanmaktan başka yaygın bir seçeneğe ne yazık ki sahip değildik.

Zaman içerisinde evimizde sabit olarak duran telefonlar, cepte taşınabilir bir hale geldi. Bunun ardından, telefon firmalarının birbirleriyle yarışması sonucunda kamera özelliği ile birleşen akıllı telefonlar piyasaya sürüldü.

Güçlü işletim sistemleri birden fazla uygulamayı aynı anda ve etkili bir şekilde çalıştırmak üzere geliştirildi. İnternet bağlantısının akıllı cihazlarda kullanılmaya başlamasının ardından, herkes istediği bilgiye saniyeler içerisinde ulaşabilir hale geldi.

instagram story hilesi

Uygulama üreticileri her gün daha farklı ve özellikli uygulamalar çıkararak, insanların hayatını kolaylaştıracak girişimlerde bulundu. Artık günümüzde, insanlarla iletişim kurmak için akıllı cihazımızdan ilgili kişilere saniyeler içerisinde ulaşabiliriz.

Instagram APK isimli sosyal platform uygulaması da insanları anlık olarak etkileşime sokabilen yapısıyla dikkatleri üzerine topladı. 130 milyonu geçen kullanıcı sayısı bu platformun ne kadar çok başarılı olduğunun reel bir kanıtıdır.

Peki Instagram nedir? Instagram, kullanıcıları sosyal platformda buluşturan, birbirleriyle anlık olarak sesli, görüntülü ve yazılı iletişim kurmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Instagram Nasıl Kullanılır?

Kullanıcılar Instagram’ı kullanmaya başlamak için öncelikle kendi profillerini oluşturmak zorundadırlar. Profil oluşturma işlemi kayıt olma ile başlamaktadır.

instagram hikaye izlenme hilesi

Başarılı bir kayıt olma işlemini gerçekleştiren bir kullanıcı, diğer kullanıcıları arama çubuğu yardımı ile platform üzerinde bulabilir ve onlara takip isteği gönderebilir. Aynı şekilde diğer kullanıcılarda, yeni bir kullanıcıyı takip edebilir.

Birbirleri ile takipleşen kullanıcılar, birbirlerinin paylaştıkları içerikleri uygulama içerisinden görebilmektedir. Bu paylaşımlar fotoğraf ve video olabileceği gibi, gün içerisinde yakalanan mutlu bir zamanın görüntüsü olabilir. Bu görüntülere “Hikaye” ismi verilmektedir.

Advertisement

Kullanıcılar uygulama ana ekranında sol üstte bulunan artı (+) simgesine tıklayarak kendi hikayelerini cihazları ile çekebilir ya da cihazlarına kaydettikleri bir görüntüyü paylaşabilirler.

Kullanıcı kendi profiline fotoğraf ya da video eklemek istiyorsa, profil sekmesine tıklayabilir ardından, artı (+) işaretine tıklayabilir. Tıklama sonucunda, cihazınızın galerisi açılmakta ve istediğiniz fotoğrafı seçmenize olanak tanınmaktadır. İsterseniz artıya bastıktan sonra kamera geçişi yapabilir, yüklemek istediğiniz fotoğrafı o an çekebilirsiniz.

Paylaşılan hikayeler üst tarafta gözükmektedir. Paylaşılan fotoğraf ve videolar, uygulamanın ana ekranında gözükmektedir. Takip ettiğiniz kişilerin yeni içeriklerini görmek için parmağınızı ekran üzerinde yukarıya doğru kaydırmanız yeterlidir.

insta apk

Böylece, başka bir şehirde yaşayan arkadaşınızın hayatında neler olduğunu onun paylaşımları ile takip edebilirsiniz. Dilerseniz paylaşılan bir fotoğrafın ya da videonun altında bulunan kalp simgesi ile beğeni gönderebilir, isterseniz konuşma balonu simgesine tıklayarak yorum yazabilirsiniz.

Platformun hızla büyümesinin ardından bir çok mağaza Instagram hesabı açarak satışlarını oradan devam ettirmektedir.Ürünlerinin fotoğraflarını platforma yüklemekte, kullanıcılar ile paylaşmaktadır.

Kullanıcılar beğendikleri ürünlerin satıcısı ile iletişime geçebilmekte ve istedikleri ürünün ücretini ödeyerek ve o ürüne sahip olabilmektedir.

Instagram Hileleri

Instagram platformundaki profillerinin, kendi prestijini yansıttığını düşünen kullanıcı sayısı çok fazladır. Insta APK platformunun bu kadar büyümesinin ardından, kullanıcıların popüler olma arzusu ile birlikte İnsta Hileli programları geliştirilmiştir. Instagram hilelerini birlikte inceleyelim,

insta begeni hilesiInstagram İzleme Hilesi ile kullanıcılar paylaştıkları videoları, gerçek izlenme sayısından çok daha fazla kişi tarafından izlenmiş gibi gösterebilmektedir.

İnsta Begeni Hilesi ile birlikte herhangi bir kullanıcının paylaştığı bir içeriğe çok kısa bir sürede beğeni toplanabilmektedir. Beğeni sayısı, Instagram’da o profili gören herhangi bir kullanıcı için popülerlik algısı hissettirmektedir.

Advertisement

Yukarıda hikayenin ne olduğundan bahsetmiştik. İnstagram Hikaye İzlenme Hilesi ile kullanıcılar hikayelerini çok fazla kişi tarafından izlenmiş gibi gösterebilmektedir. Bu hileli, İnstagram Story Hilesi olarak da adlandırılmaktadır.

İnstagram Hileli Takipçi hilesi, yani takipçi sayısını artırma, oldukça popüler hileler arasındadır. Takipçi sayısı fazla olan bir profil, diğer kullanıcılar üzerinde “bu profil çok fazla takip ediliyor, bu kadar çok insan takip ediyorsa, profil sahibi ilginç bir karakter olmalı” algısını hissettirmektedir.

ınstagram izleme hilesi

İnstagram Yorum Hileli ile yorum sayılarınızı artırabilir, İnstagram Takibi Bırakanlar APK ile, hangi kullanıcının sizi takip etmeyi bıraktığını görebilirsiniz.

İnstagram APK İndirme seçenekleri arasında bazı programlar da bulunmaktadır. İnsta Aero APK gibi programlar aracılığı ile, yukarıda bahsettiğimiz İnstagram APK Hileli yöntemlerinin bir veya birkaçı aynı program üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Instagram Uygulaması Hileli Olarak Nasıl İndirilir?

Uygulama sitemizde hileli eklentisi ile birlikte kullanıcılara sunulmuştur. ​​İnstagram Indır APK followers ile uygulamayı saniyeler içerisinde Android sistemli cihazınıza hileli olarak indirebilirsiniz.

insta hile

Son sürüm hileli avantajlarını akıllı cihazınızdan kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Uzun sürede yakalayabileceğiniz takipçi sayısı, beğeni ve yorum gibi avantajları kısa sürede elde edebilirsiniz.

Sonuç

Instagram uygulaması, kullanıcılara sunduğu avantajlar ve popüler bir platform olması sebebiyle sürekli güncellenerek yenilenmektedir. Bu sebeple en son güncellenen özellikleri kullanmak için uygulamanın son sürümünün kullanılması tavsiye edilmektedir.

İnstagram APK İndir - Son sürüm ile indirebileceğiniz uygulama, ilkokul arkadaşlarınızı, eski apartman komşunuzu ya da herhangi bir sebepten aktif olarak görüşemediğiniz arkadaşlarınız ile temas halinde olmanızı sağlamaktadır.

“Instagram” isimli geliştirici tarafından geliştirilen uygulama, sunduğu hizmetler ile hayatımızda yer etmiştir. İnsta Hileli uygulaması ile birlikte sosyal platforma sizde katılabilirsiniz.

İndir Instagram [66.19 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş