Ice Age Village Hileli APK 3.6.6a (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

İce Age Village Oyunu İçerisinde Yer Kabuğunun Çatlaması Üzerine Hayvanlara Yaşam Alanı Oluştur! Ice Age Village Hileli Kullanarak Oyun İçerisinde Hızla İlerle!

Ice Age Village  Hileli APK 3.6.6a

Genel bakış Ice Age Village

İsim Ice Age Village
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 3.6.6a
Boyut 73.68 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Gündelik
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftIAHM
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

İce Age Village Hileli APK Nedir?

İzlenme rekorları kıran Buz Devri film serisinin mobil oyuncular için sunulan oyununda, yer kabuğunun çatlaması sonucu hayvanlara barınak kurulması gerekmektedir.

Oyunun hikayesi film ile paralel gitmektedir. Scrat isimli karakter meşe palamudunu elde etmek için yer kabuğunu çatlatmıştır. Felaket gelmeden önce tüm canlıların yaşayabileceği bir alanın inşa edilmesi gerekmektedir.

Advertisement

İce Age Village Dino World oyunu içerisinde, +200 farklı türde hayvan bulunmaktadır. Bu hayvanlara yaşam alanı oluşturmaya yardım etmek ister misiniz?

İce Age Village APK Download oyununu hileli özellikleri ile birlikte sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Hileli ile birlikte sınırsız kaynak kullanarak oyun içerisinde eğlenceli bir deneyim tecrübe edebilirsiniz.

İce Age Village APK oyunu, “Gameloft SE” tarafından geliştirilmiştir. 10 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulan hileli oyunu, “Gündelik Oyunlar” içerisinde bulunmaktadır.

İndir Ice Age Village [73.68 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş