Hungry Shark World APK Hile 4.8.2 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Hungry Shark World APK Oyun İndir Ve Ücretsiz Hile Özelliklerinden Faydalanmaya Başla! Hungry Shark World New Shark İle Birlikte Yeni Köpek Balığını Kullan!

Hungry Shark World APK Hile 4.8.2

Genel bakış Hungry Shark World

İsim Hungry Shark World
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.8.2
Boyut 154.6 MB
MOD Sınırsız para
Kategori Arcade
Geliştirici Ubisoft Entertainment
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ubisoft.hungrysharkworld
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız Para, Mücevher, Elmas ve Madeni Para
Tanımlama

Hungry Shark World Gameplay Nedir?

Köpek balığının durmak bilmeyen açlığını sonlandırmak için etrafınızda gördüğünüz her canlı nesneye saldırabileceğiniz bir hile oyunudur. Hile özellikleri ile birlikte tüm köpek balıklarının kilidini açabilir, yükseltme özelliklerini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Hungry Shark World All Sharks içerisinden kullanmak istediğiniz köpek balığını seçebilirsiniz. Hungry Shark World Megalodon dahil, Abysshark ile ava çıkabilirsiniz.

Hungry Shark World Hile Oyun İndir ile birlikte mobil oyunun son sürümünü Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Hungry Shark World Hile İndir bağlantısını kullanarak sitemizden oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hungry Shark World New Update ile birlikte gündelik olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir av yolculuğuna çıkabilirsiniz. Mobil oyun içerisinde hile özelliklerini kullanabilirsiniz.

Mobil oyun, “Ubisoft Entertainment” isimli oyun geliştiricisi tarafından PEGI 12 sertifikası ile birlikte sunulmaktadır. Hungry Shark World APK Hile oyunu içerisinde aksiyon dolu bir serüvene hazır olun!

İndir Hungry Shark World [154.6 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş