Hungry Shark World APK Hileli 5.6.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Hungry Shark World APK Oyun İndir Ve Ücretsiz Hileli Özelliklerinden Faydalanmaya Başla! Hungry Shark World New Shark İle Birlikte Yeni Köpek Balığını Kullan!

Hungry Shark World APK Hileli 5.6.1

Genel bakış Hungry Shark World

İsim Hungry Shark World
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.6.1
Boyut 166.70 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Arcade
Geliştirici Ubisoft Entertainment
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ubisoft.hungrysharkworld
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Hungry Shark World Gameplay Nedir?

Köpek balığının durmak bilmeyen açlığını sonlandırmak için etrafınızda gördüğünüz her canlı nesneye saldırabileceğiniz bir hileli oyunudur. Hileli özellikleri ile birlikte tüm köpek balıklarının kilidini açabilir, yükseltme özelliklerini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Hungry Shark World All Sharks içerisinden kullanmak istediğiniz köpek balığını seçebilirsiniz. Hungry Shark World Megalodon dahil, Abysshark ile ava çıkabilirsiniz.

Advertisement

Hungry Shark World Hileli Oyun İndir ile birlikte mobil oyunun son sürümünü Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınızda oynayabilirsiniz. Hungry Shark World Hileli İndir bağlantısını kullanarak sitemizden oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hungry Shark World New Update ile birlikte gündelik olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir av yolculuğuna çıkabilirsiniz. Mobil oyun içerisinde hileli özelliklerini kullanabilirsiniz.

Mobil oyun, “Ubisoft Entertainment” isimli oyun geliştiricisi tarafından PEGI 12 sertifikası ile birlikte sunulmaktadır. Hungry Shark World APK Hileli oyunu içerisinde aksiyon dolu bir serüvene hazır olun!

İndir Hungry Shark World [166.70 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş