Hungry Dragon Hileli APK 5.2 (Sinirsiz para)

Gilberto Terry -

Hungry Dragon APK Oyun İndir Ve Ejderhanı Kullanarak Önüne Çıkan Her Şeyi Yok Et! Hungry Dragon APK Oyunu İle Ejderha Koleksiyonunuzu Oluşturabilirsiniz!

Hungry Dragon  Hileli APK 5.2

Genel bakış Hungry Dragon

İsim Hungry Dragon
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 5.2
Boyut 139.42 Mb
Hileli Sinirsiz para
Kategori Arcade
Geliştirici Ubisoft Entertainment
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ubisoft.hungrydragon
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Hungry Dragon Hileli APK Nedir?

İnsanların, goblinlerin, cadıların ve trollerin bulunduğu ortaçağdaki sihirli bir zaman dilimi içerisinde ejderha olmaya hazır mısınız?

Oyun içerisindeki temel amaç yeni ejderhaları bulmak ve toplamak, önünüze çıkan yaratıkları yok etmek ve enerji kazanmak için onları mideye indirmektir. Ejderhalarınızla ateş ve buz püskürtebilir, farklı haritalar üzerinde uçarak ilerleyebilirsiniz.

Hileli özellikleri ile birlikte oyun içerisinde sınırsız para kullanabilirsiniz. Böylece ejderhalarınızın yeteneklerini güçlendiren çeşitli kıyafetleri kolayca satın alabilirsiniz.

Advertisement

Ormanlar içerisinde bulunan gizemli yaratıkları keşfedebilir, mağaraların derinliklerinde hazine bulmaya çalışabilir, köyleri yok edebilir, hileli kullanabilir ve ejderhanızı beslemek için avlanabilirsiniz.

Hungry Dragon APK 2022 oyunu 3 boyutlu olarak geliştirilmiştir. Hungry Dragon Hileli APK Dragons özelliği ile birlikte oyundaki tüm ejderhalara sahip olabilirsiniz.

Hungry Dragon Hileli APK Unlimited Money And Diamond ile birlikte sınırsız kaynak kullanabilirsiniz. Hungry Dragon New Update ile oyunun son sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Hungry Dragon Hileli APK oyunu, “Ubisoft Entertainment” tarafından geliştirilmiştir. Vahşi bir ejderha olarak saldırı yapmaya hazır mısınız?

İndir Hungry Dragon [139.42 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş