Horror Book Ryona Hileli APK 1.0

Gilberto Terry -

İndir Horror Book Ryona APK, oyunculara hitap eden korku ve gizem unsurları içeren bir simülasyon oyunudur. Ryona olarak oynayacağınız oyunda her gün onun yüzleşmek zorunda kaldığı korku hikayeleri yaşayacaksınız.

Horror Book Ryona  Hileli APK 1.0

Genel bakış Horror Book Ryona

İsim Horror Book Ryona
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0
Boyut 56 MB
Hileli yok
Kategori Simülasyon
Geliştirici Horror Book Ryona
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Korku Kitabı Ryona APK Hakkında

Korku Kitabı Ryona APK beyefendinin oyunudur. Gece yarısı eve gelen Bayan Heisi'nin hikayesini anlatıyor. Yolda ve eski evde her türlü tuhaf şeyle karşılaşacak. Editör size Korku Kitabı Ryona oyununun en son sürümünü ücretsiz olarak getiriyor.

Sayaka, küçük bir kasabada yaşayan bir kızdır. Ailesi için yarı zamanlı çalışmaya başladı. Alba'nın saatlik ücreti suçlanmayacak ama başka endişeleri var. O Alba'dan eve giderken, karakterin eve gitmek için çok fazla çıkarım yapması ve keşfetmesi gerekiyor. Yol boyunca Büyükanne Wen gibi yardımcılar var, ama konuşmak için çok da önemli değil.

Oyunda çok fazla içerik yok ve bulmaca içeriği de yok, oyunun stabilliğine kıyasla tablo gövdesi yavaş yavaş soğuyor gibi görünse de bir realite olarak düşünelim geçelim kapitalizmin acımasızlığı. Çalışan bir işleviniz var. Grafikler ayakta durmak ve yürümek için hafifçe eğimlidir, bu nedenle ayaklarınız yere değmez.

Advertisement

Bayan, bayanı da gördünüz mü? bir iletişim kutusu göründüğünde Çalıştıramazsınız. Acele etmeyin, atlarsanız sorun olmaz. 1. günde mor bir şey hızla kayboldu ama sanırım o karakterden bahsediyorum. Girişe dönmeye devam ettim. Bu bizim ilk buluşmamız, yani oyunun sonunu oynamıyorum. Biraz bile koşamazsın, sadece baştan sona yürü ve işin biter.

Karanlık bir şeyle dönerken karşılaşırsın, Yakalanırsan kaybedersin, ondan sakın. İlerledikçe, sokak ışıklarının olduğu önceki yola geri dönün ve Loopneyoung'a devam edin. Ayrıntılı koşullardan emin değilim, ancak ürkütücü bir kedinin korkunç mırıltısını duymadan (veya duymadan) geri dönebilirsiniz.

Sonunda tuhaf bir şey fark ederseniz, Alba'ya devam etme/çıkma seçeneğiniz vardır. Aslında ikisi için de önemli değil ama Alba'ya devam etme seçeneğini seçerseniz, Sayaka-chan o farkına bile varmadan oyundan çıkar. Ardından başlığa gittiğinizde galeri açılacaktır.

Çözüm

Eşleşen daire ve eşleşen yapboz öğelerine sahip bir eşleştirme simülasyon oyunu, kişisel olarak Escape'te görünen kızı vermeye devam etmenizi istiyorum.

İndir Horror Book Ryona [56 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş