Hoi4 Hileli APK 1.5 (Sınırsız cihaz)

Gilberto Terry -

HOİ4 Hileler Aracılığı İle Ordunu Güçlendir, Rakiplerine Şans Tanıma! HOİ4 Hileleri Oyunda Hızla Gelişmenizi Sağlayacak! Stratejik Savaşa Android Cihazınla Katıl!

Hoi4  Hileli APK 1.5

Genel bakış Hoi4

İsim Hoi4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0+
Son Sürüm 1.5
Boyut 10 MB
Hileli Sınırsız cihaz
Kategori News & Magazines
Geliştirici 1emc Design Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Hearts of Iron 4 - News Nedir?

HOİ4 Mobile APK oyunu, 2. Dünya Savaşı zamanlarında geçen stratejik bir savaş oyunudur. Hava, deniz ve kara üzerinde rakiplerinizin ordularıyla çarpışabileceğiniz bir mobil oyundur. Bilgisayar oyunun ardından akıllı cihazlar için tasarlanmıştır.

Dünya Savaşı’na katılan ülkeleri oyun içerisinde seçebileceğiniz gibi tarihe adını kazımış liderleride ordunuza dahil edebilirsiniz. Tanklar, ağır silahlar, gemiler, uçaklar ve kitle imha silahlarını HOİ4 Hileli ile kullanabilir, saldırı yapabilirsiniz.

Advertisement

Diğer kıtaları keşfe çıkabilir, farklı hava durumu ve arazi koşullarında amansız bir savaş deneyimine katılabilirsiniz. Yağmur, fırtına, kar ve çamurda savaşa devam edebilirsiniz. HOİ4 İndir ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Ordunuz ve ulusunuz için gerekli kaynakları elde etmek için çalışma yapabilir, diplomatik antlaşmalara katılabilirsiniz. Teknolojinizi geliştirerek ordunuzu teknolojik cihazlar ile donatabilirsiniz.

HOİ4 oyunu “Paradox Development Studio” tarafından geliştirilmiştir. Savaşın zorlu şartlarını her anlamda tecrübe edebileceğiniz oyunda, liderlik yeteneğinizi kullanmaya hazır mısınız?

İndir Hoi4 [10 MB]
Advertisement
Düşüncelerini paylaş