Hitman Sniper APK Hileli 1.8.277076 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Assassin Sniper 3D Oyunu İçerisinde Ajanlık Görevini Üstlenmeye Hazır Mısınız? Hitman Sniper Challenge Oyunu İçerisinde Nişancılık Yeteneğini Geliştir!

Hitman Sniper APK Hileli 1.8.277076

Genel bakış Hitman Sniper

İsim Hitman Sniper
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.8.277076
Boyut 743.32 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici SQUARE ENIX LTD
Fiyat $0,99
Google Play Linki com.squareenixmontreal.hitmansniperandroid
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Hitman Sniper Hileli APK Nedir?

Hitman film serisinden sonra çıkan mobil hileli oyunu içerisinde, Ajan-47 rolünü üstlenerek suikastler düzenlemeye hazır mısınız? 3 boyutlu geliştirilen mobil oyunda birçok silah kullanabilir, aksiyon dolu maceraya katılabilirsiniz!

Hitman Sniper The Shadows APK oyununun güncel sürümü ile farklı görevleri yerine getirmek üzere profesyonel bir ajan olabilirsiniz. Eğitimlere katılarak kendinizi geliştirebilir ve stratejinizi belirleyerek düşmanlarınıza saldırı yapabilirsiniz.

Advertisement

Hitman Sniper APK Hilesiz oyunu içerisinde 150’nin üzerinde görev bulunmaktadır. Bu görevleri başarı ile yerine getirdikçe para kazanabilir ve karakterinizi geliştirebilirsiniz. Mobil oyundaki hileli özelliklerini kullanarak sınırsız paraya sahip olabilirsiniz.

Hitman Sniper Android Oyun platformlarında heyecanlı yapısı sayesinde tartışma konusu olmuştur. Mobil oyunu Hitman Sniper APK Oyun İndir bağlantısı ile sitemizden cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Hitman Sniper Challenge Türkçe Yama özelliğini hileli olarak Android ve iOS sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Hitman Sniper Mobile oyunu ile 15’in üzerindeki farklı silahları kullanabilirsiniz.

Hitman Sniper Hileli APK oyunu “SQUARE ENIX LTD” isimli geliştirici tarafından “PEGI 18” sertifikası ile birlikte kullanıcılara sunulmuştur. Sertifika oyunun 18 yaş ve üzerindeki kullanıcılar için yayınlandığını ifade etmektedir.

İndir Hitman Sniper [743.32 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş