GTA 5 Hileli APK 2.0 (Doğrulama Yok, Sınırsız Para)

Gilberto Terry -

GTA 5 Hileli Kullanarak Çeşitli Avantajlardan Faydalanmak İster Misiniz? GTA 5 APK Oyununda Gangsterler, Suç Çeteleri, Aksiyon Ve Macera Sizi Bekliyor!

GTA 5  Hileli APK 2.0

Genel bakış GTA 5

İsim GTA 5
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.0
Boyut 221 MB
Hileli Doğrulama Yok, Sınırsız Para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Rockstar Games
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

GTA 5 Nedir?

Ünlü video oyun yapımcısı “Rockstar Games” tarafından geliştirilen “Grand Theft Auto” isimli oyun serisinin devam oyunudur. Dilimizde “Büyük Otomobil Hırsızlığı” anlamına gelen oyun serisinin genel konusu, açık bir dünya içerisinde bulunan suç örgütleri ile yapılan karanlık işler ve hesaplaşmalardır.

GTA 5 oyunu serinin diğer oyunlarında da olduğu gibi görevlerden oluşmaktadır. Oyuncunun başarılı bir şekilde oyunu tamamlaması için tüm görevleri başarı ile yerine getirmesi gerekmektedir. Ana konuya bağlı görevler olduğu gibi, içerisinde yan görevler de bulunmaktadır.

gta 5 para hilesi

Yan görevler oyuncunun isteğine bağlı olarak tamamlama özgürlüğüne sahip olduğu, oyun içerisinde avantaj sağlayan fakat tamamlanmaz ise büyük bir kayıp yaşatmayan görevlere verilen isimlendirmedir.

GTA 5 oyunun oldukça ilginç bir hikayesi bulunmaktadır. Hikaye içerisinde; ihanetler, silahlar, çatışmalar ve güç savaşları vardır. Oyunun çarpıcı hikayesinin özetini yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Oyun Hakkında

GTA serisinin ilgi toplayan özelliklerden bir tanesi de oyunların açık dünyada geçmesidir. GTA 5 oyununda bulunan açık dünya, serinin diğer oyunlarından daha büyük bir haritaya sahiptir.

Oyuncunun özgürce istediği yerleri keşfedebildiği, dizayn ve tasarım olarak oyuncunun hareketlerini serbestçe gerçekleştirebildiği oyunlara, açık dünya oyunları ismi verilmektedir.

gta 5 apk

Açık dünya oyunlarında görev örgüsü sebebiyle oyuncu açık dünyanın büyük bir kısmını ziyaret eder. Kalan kısımlar, oyunda daha çok vakit geçirmek ve özgürce hareket etmek isteyen kullanıcılar için oluşturulur.

Oyun hikayesini tamamlamak için oyuncuların 69 görevi başarıyla bitirmesi gerekmektedir. Açık dünya haritasında bulunan uzak bir konuma ulaşmak için deniz, hava ve kara üzerinde çeşitli araçlara binebilir, bu araçları kullanabilirsiniz. Yakın mesafelere koşarak da gitmeniz mümkündür.

Hedef rakiplerinize saldırı gerçekleştirmek için bir çok silahı ve patlayıcı ekipmanları kullanabilirsiniz. Bu eşyalardan herhangi birine sahip değilseniz, yumruklarınızı da kullanabilirsiniz.

Herhangi bir sebeple sağlık puanınız 0’a düşerse, bulunduğunuz yere en yakın olan hastahaneden tekrar canlanabilirsiniz. Oyun ekranının üst tarafında suç seviyenizi simgeleyen yıldızlar bulunmaktadır.

Bu yıldızların kaçının dolu olduğu, polislerin sizi ne kadar aradıkları ile doğru orantılıdır. Bu sebeple oyun senaryosu gereği bir suç işlemeniz gerektiği zaman, etrafınızdaki polislere dikkat etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Oyun online olarak da oynanabilmektedir. Diğer oyuncular ile kıyasıya rekabet edebileceğiniz çok oyunculu, eğlenceli olmakla beraber aksiyon doludur.

Advertisement
gta 5 apk android indir

Oyunda farklı özelliklere sahip 3 karakter kullanılmaktadır. Bu karakterlerin kendi hikayeleri oyun senaryosunda birleşmektedir. Bulunacağınız duruma göre 3 karakter de kullanışlı bir hale gelmektedir.

Örneğin, Trevor isimli karakterin eski bir pilot olması sebebiyle hava araçlarını kullanma yeteneği çok gelişmiştir. Ayrıca Trevor’un özel bir yeteneği bulunmaktadır. Bu yetenek; silahlı çatışmalarda az hasar alıp, normalden daha çok hasar vermesini sağlamaktadır.

GTA 5 Karakterlerinin Hikayeleri

Çeşitli söylentilere göre GTA 5 APK Gerçek bir hikayeye dayanmaktadır ve gerçek dünyadaki karakterlerden esinlenerek oluşturulmuştur. Fakat bu konuda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Oyunda kullanıcının kullanabileceği 3 ana karakterin; Michael De Santa, Trevor Philips ve Franklin Clinton’ın hikayelerini aşağıda bulabilirsiniz.

Michael De Santa

Michael 47 yaşında bir soyguncudur. Son banka soygununu gerçekleştirmesinin ardından, FBI ile anlaşma yaparak emeklilik hayatını yaşamaya başlamıştır. Hayat standartları yüksektir.

gta 5 apk for android

Michael evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır. Los Santos’ta ekonomik seviyesi yüksek olan insanların yaşadığı bir bölgede villaya sahiptir. Rockford Hills isimli bölgedeki evinde, lüks spor bir otomobili bulunmaktadır.

Eşini sevmeyen Michael, çocukları için yaşamaktadır. Fakat çocukları ile de istediği sağlıklı iletişimi kuramamaktadır. Micheal’ın yatırımları suyunu çektiği zaman, yaptığı en iyi işe yani soygunculuğa tekrar başlayacaktır.

Trevor Philips

Trevor, sinirli ve agresif tavırlara sahip bir karakterdir. Yaşadığı hayat onun böyle olmasını gerektirmektedir. Blaine Vilayeti’nde bulunan Trevor, uyuşturucu ve silah kaçakçılığı yapmaktadır. Saçları dökülmüştür ve ürkütücü bir görüntüsü vardır.

Trevor askeriyeden emekli olmuştur. Askerlik yaptığı zamanlarda pilot olarak orduya hizmet etmiştir. Trevor’ın Micheal ile arkadaşlığı gençlik yıllarına dayanmaktadır. Birlikte birçok soygunu başarı ile tamamlamışlardır.

gta 5 hilesi

Fakat Michael, Trevor ile yaşadığı bazı anlaşmazlıklar sonucunda, Trevor’ı FBI’ya karşı satmıştır. Bunun sonucunda tuzağa düşürülen Trevor, askeri eğitiminden gelen nişancılık yetenekleri sayesinde birçok polisi öldürerek kaçmayı başarmıştır.

Aradan geçen yıllardan sonra Michael ve Trevor tekrar karşılaşır. Michael, Franklin ve Trevor’ın arkadaş olması için onları tanıştırır.

Franklin Clinton 

Franklin 27 yaşında genç bir karakterdir. Anne ve babası olmadan yetim olarak büyütülmüştür. Olumsuzluklar içinde yaşadığı hayatını sürdürmek için küçük yaşlarından itibaren uyuşturucu ticaretine dahil olmuştur. Fakat polisler tarafından yakalanmıştır.

Advertisement

Hapisten çıktıktan sonra dolandırıcı olarak hayatına devam etmektedir. Araba galerisinde çalışan Franklin, müşteriler ödemelerini yapmadıkları zaman kaba kuvvetle ödemeleri temin etmektedir.

gta 5 apk indir

Dolandırıcılık yapma amacıyla insan ilişkilerini sıkı tutmaya çalışmaktadır. Micheal ile bu şekilde tanışırlar. Micheal yaşça Franklin’den büyük ve tecrübeli olması sebebiyle, yaşadığı şeyleri Franklin’e anlatmakta ve ona yön göstermektedir.

GTA 5 Mobil Cihazlarda

GTA 5 oyunu bilgisayar ve konsol cihazlarında oyuncular tarafından severek oynanmıştır. Bunun üzerine geliştiriciler, oyunun mobil versiyonunu yayınlamışlardır.

Oyunda akıcı kontrol sağlanabilmesi için gerekli tüm tuşlar ekranın üzerine ve kenarlara yerleştirilmiştir. Böylece kullanıcı karakterini kolayca yönlendirerek, istediği komutları rahatça verebilmektedir.

gt5 hile

GTA 5 Apeka oyunun mobil cihazlar için geliştirilen en son yeniliklerini keşfedebilmek için, son sürüm olarak oyunu oynamanız gerekmektedir.

GTA 5 Oyununda Bulunan Hileler 

GTA 5 oyununda kullanıcılara sunulmuş bazı hileli paketleri bulunmaktadır. GT5 Hileli kullanıcıları, kısa sürede bazı özellikleri kazanabilmekte ve kullanabilmektedir.

  • GTA 5 Para Hileli ile oyuncular istedikleri kadar para harcayabilmektedir.
  • GTA 5 Ölümsüzlük Hileli ile kullanıcılar öldürücü hasar alsalar bile hayatta kalabilmektedir.
  • GTA 5 Hileli Kodu ile kullanıcılar çeşitli kodları oyuna yazarak çeşitli özellik, eşya ve araçlara sahip olabilmektedir. Örneğin GTA 5 Hileli Kodları ile, azalan sağlığınızı bir anda maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.
gta 5 hile kodları

GTA 5 APK İndir ile oyunu Android sistemli cihazınıza sitemizden indirebilirsiniz. GTA 5 Hileli ile mobil oyun keyfini sınırsız olarak yaşayabilirsiniz.

Son Olarak

Oyun içerisinde aksiyon üst seviyededir. Suç çeteleri ile rekabet ederken prestijinizi artırmalı, onlara taviz vermemeli ve tüm bu olaylar sırasında polisten kendinizi korumalısınız.

GTA serisini unutulmaz ve özel yapan bir diğer özelliği de konusudur. Serinin her oyununda oyunculara farklı bir oyun hikayesi sunulmaktadır.

Bu hikaye ile oyuncular kullandıkları karakter ile bütünleşerek oyundan çok daha fazla zevk almaktadır. GTA 5 Hileli avantajlarıyla sürükleyici oyun hikayesine dahil olmak ister misiniz? 

İndir GTA 5 [221 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş