Global City APK Hileli 0.7.8526 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Global City Hileli Oyunu İçerisinde Görevlerinizi Tamamlamak İçin Mücadele Edin! Global City Hileleri İle Oyunu Oldukça Eğlenceli Bir Hale Getirebilirsiniz!

Global City APK Hileli 0.7.8526

Genel bakış Global City

İsim Global City
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 0.7.8526
Boyut 160.44 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici UPWAKE.ME
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.rbx.city.android
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Global City APK Hileli 2022 Nedir?

Kendi şehriniz içerisinde tam kontrole sahip olabileceğiniz mobil bir gündelik oyundur. Oyun içerisinde birçok farklı inşaat yapabilir, şehirdeki binaları geliştirebilir, yeni tesisler açabilir ve yer altındaki kaynakları çıkarmak için çeşitli faaliyetler düzenleyebilirsiniz.

Global City İnşaat Ve Hasat oyunu ile havalimanı kurarak ulaşımı kolaylaştırabilir, zorlu trafik şartlarına alternatif çözümler üretebilir ve mobil oyun içerisinde hileli özelliklerini sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Advertisement

Online olarak oynayabileceğiniz mobil oyun içerisinde diğer oyuncularla etkileşime geçebilirsiniz. Şehrinizdeki vatandaşlara iyi hizmetler sunarak vergi miktarını artırabilir ve yönetici pozisyonunda rol alabilirsiniz.

Ayrıca Global City Hileli APK oyunu içerisinde araba üretimi yapabilir, holdinglerle anlaşmalar imzalayabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Global City Sınırsız Para Hilesi oyununu sitemizden Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

“UPWAKE.ME” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulan Global City APK oyunu, tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmaktadır. Hileli kullanabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyundur.

İndir Global City [160.44 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş