Ghostegro Premium APK Hileli 1.21

Gilberto Terry -

Ghostegro Premium APK'yi indirin, şimdi kilidi açıldı, Instagram profilini ve anonimliği görüntülemenin keyfini çıkarın. Ayrıca profilinizi takipçilerden gizleyebilirsiniz!

Ghostegro Premium APK Hileli 1.21

Genel bakış Ghostegro Premium

İsim Ghostegro Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.21
Boyut 8 MB
Hileli yok
Kategori Sosyal
Geliştirici Ghostegro
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Ghostegro Premium Hakkında

Bugün hayatımız farklı sosyal medya platformları etrafında dönüyor. Çoğu insan, sosyal medya hesaplarını pazarlama, lüks yaşam tarzlarını sergileme vb. birçok ilginç amaç için kullanır. Buna rağmen, başkalarını trolleyecek ve takip edecek başkaları da var. Ghostegro Uygulamasının kullanışlı olduğu yer burasıdır.

Ghostegro Premium Uygulaması ile sosyal medya hesaplarınızı ziyaret eden veya görüntüleyen tüm kişileri görebilirsiniz. Genel olarak, kullanıcılar profilinizi kimlerin görüntülediğini öğrenebilir. Ayrıca, profilinizi bu uygulamayı kullanan diğer kullanıcılardan da gizleyebilirsiniz. Tüm Instagram hikayelerini anonim olarak görüntüleyin ve hatta kişisel kullanımınız için kolayca kaydedin.

Instagram fotoğraf ve videolarını telefonunuza indirebilir ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ghostegro Uygulamasının güvenli mühendislik çerçevesini kullanarak, emniyetiniz ve güvenliğinizden emin olabilirsiniz. Uygulamayı Instagram hesabınıza bağladıktan sonra tüm fonksiyonları sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tüm Instagram hesaplarını görüntüle

Ghostegro Premium uygulaması ile tüm Instagram hesaplarınızı göreceksiniz. Instagram hesaplarına girmek ve görüntülemek için yalnızca bu uygulamaya kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Ayrıca, bu uygulama, hesaplarını görüntüleyen kullanıcıları göstermede çok yardımcı olur. Bu uygulamaya sahipseniz, diğer kullanıcıların Instagram fotoğraflarını tam boyutlu olarak görüntüleyebilir ve hatta kaydedebilirsiniz. Diğer IG kullanıcılarının profilinizi görmesini engelleyin.

Advertisement

Genel olarak Ghostegro Premium Apk, bir tür VPN gibi çalışır çünkü diğer kişilerin profillerini anonim olarak görüntüleyebilirsiniz. Günümüz dünyasında yasa dışı veri madenciliği, korsanlık ve diğer birçok utanç verici olay artıyor.

Ancak bu uygulama, istenmeyen kişilerin hesabınıza erişmesini veya hesabınızı görüntülemesini engelleyerek tüm bu sorunları önlemenize yardımcı olur. Bu uygulamanın sunduğu özelliklerin tadını çıkaran 1 milyondan fazla kullanıcıya katılın. Instagram hikayelerini anonimleştirin ve onları gördüğünüzü kimse bilmeden kaydedin.

Ghostegro Premium APK Özellikleri

Ghostegro Premium APK'yi ücretsiz indirin ve birçok benzersiz özellikten yararlanmak için özel bir dünyaya girin. Bu, bu uygulamayı öne çıkaran özelliklerin bir özetidir!

Tüm Instagram profillerini görüntüleyin – diğer kişilerin hesaplarına erişin ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın profillerini görüntüleyin. Aslında, özel Instagram hesaplarını da görüntüleyebilirsiniz. Sadece kontrol etmek istediğiniz kullanıcı adını girin ve Instagram profiline girin. Burada yakınlaştırmak ve hatta profil resimlerini indirmek gibi istediğinizi yapabilirsiniz.

Ghostigro Uygulamasını kullanarak dünyanın dört bir yanındaki özel bir topluluğa katılın ve Instagram'ı kullanırken kullanışlı olacak birçok benzersiz özelliğin keyfini çıkarın. Bundan sonra kimsenin senden bir şey saklama şansı olmayacak. GhostEgro uygulamasını hemen indirip cihazınıza yükleyerek insanların sizden neler sakladığını öğrenin.

Advertisement

Profil Resmini Tam Boy Görüntüle – bu uygulamanın yakınlaştırma özelliğini kullanarak, daha iyi bir görünüm için bir fotoğrafı yakınlaştırabilirsiniz. Ayrıca Instagram'dan profil resimlerini de cihazınıza indirebilirsiniz. IG profil resimlerini tam boyutta nasıl görüntüleyeceğinizi merak ettiyseniz, cevabı burada bulabilirsiniz! Ghostegro uygulaması, bunlardan herhangi birini kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacaktır.

Başkalarının hikayelerini anonim olarak okuyun - uygulamanın gizli modunu kullanarak, diğer kullanıcıların Instagram hikayelerini anonim olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bunları dilediğiniz zaman okumak için telefonunuza da indirebilirsiniz. Hikayenizin onu görmeye gelenlere bırakılmayacağını unutmayın. Bu uygulama, hesapları anonim tutmak için %100 güvenilirdir.

Profilinizi başkalarından gizleyin - hesabınızı ve profilinizi başkalarından gizlemek için bu uygulamayı kullanın. Diğer IG kullanıcılarının zaman zaman profilinizi kontrol ederek sizi trollemelerini istemiyorsanız. Şimdi Ghostigro Uygulamasını indirin ve hesabınızı başkalarından gizli tutun!

Kullanımı oldukça kolay - uygulamanın kullanımı kolay bir arayüzü var. Sadece birkaç tıklama ile profilinizi kimin görüntülediğini öğrenebileceksiniz. Birkaç dokunuşla hesabınızı nasıl gizleyeceğinizi de keşfedeceksiniz.

Android için Ghostegro Premium APK İndir – Her Şey

Ghostegro Premium Apk İndir – Instagram profillerini anonim olarak görüntüleyin ve diğer IG kullanıcılarının herkese açık olarak neler sakladığını öğrenin. Bugünden itibaren kimse senden bir şey saklamayacak.

İndir Ghostegro Premium [8 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş