Getting Over It Hileli APK 1.9.8 (Menüsü)

Gilberto Terry -

Getting Over İt APK Oyunu İçerisinde Rekor Kırmaya Hazır Mısınız? Getting Over İt Hileli Speedrun Oyununu Ücretsiz Olarak Akıllı Cihazlarınıza İndirebilirsiniz!

Getting Over It  Hileli APK 1.9.8

Genel bakış Getting Over It

İsim Getting Over It
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.9.8
Boyut 153.95 Mb
Hileli Menüsü
Kategori Simülasyon
Geliştirici Noodlecake
Fiyat $4,99
Google Play Linki com.noodlecake.gettingoverit
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Getting Over İt Mobile Nedir?

Yüksek bir dağa tırmanış yapabileceğiniz mobil hileli oyunu içerisinde, sürprizlerle dolu bir macera sizi beklemektedir. Bir kazan içerisine oturan ve elinde çekiç tutan bir karakter ile tırmanış yapılmaktadır.

Getting Over İt With Bennett Foddy oyunu içerisinde hamlelerinizi düşünmeli ve dikkatli bir şekilde harekete geçmelisiniz. Yapacağınız küçük hatalar sizi başlangıç noktasına geri döndürecektir.

Advertisement

Getting Over İt Scratch oyunundaki temel amaç, dağın zirvesine başarılı bir şekilde ulaşabilmektir. En hızlı şekilde 2 saat süren bu tırmanış yolculuğu, ortalama oyuncularda 5 saat kadar sürmektedir.

Getting Over İt Free oyunu içerisinde dağ tırmanışı yaparken karşılaşacağınız sorunlara çözüm bulmalı, reflekslerinizi kullanmalı ve aynı zamanda sabırlı olmanız gerekmektedir.

Getting Over İt İndir APK ile mobil hileli oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Getting Over İt Rage oyunu ile heyecanlı bir tırmanış mücadelesinde yer alabilirsiniz.

Getting Over İt APK Hileli oyunu, “Noodlecake” tarafından geliştirilmiştir. Hileli özelliklerini kullanarak tırmanış mücadelesine katılabileceğiniz mobil bir oyundur.

İndir Getting Over It [153.95 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş