Gartic.io Hileli APK 1.4.12 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Gartic.İOI Oyununda Çizim Ve Tahmin Becerinizi Diğer Oyunculara Karşı Kullanabilirsiniz. Gartic İO Hileli Kullanarak Online Oyunculara Karşı Rekabete Girin!

Gartic.io  Hileli APK 1.4.12

Genel bakış Gartic.io

İsim Gartic.io
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.4.12
Boyut 10M
Hileli Reklamsız
Kategori Soru Cevap
Geliştirici Gartic
Fiyat Bedava
Google Play Linki io.gartic.Gartic
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Gartic.io - Draw, Guess, WIN Nedir?

Çizim ve tahmin yeteneğinize güveniyor musunuz? Bu yeteneklerinizi kullanarak rakip oyuncular ile hileli avantajıyla mücadeleye girmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Gartic Hileli oyunu ile tanışabilirsiniz.

Bir oyuncunun herhangi bir nesneyi ekran üzerinde çizmesi ve diğer oyuncuların bu nesnenin ne olduğunu tahmin etmesi amacıyla oynanan bir mobil oyundur.

“​​Gartic” tarafından geliştirilen mobil oyun, “Soru Cevap Oyunları” isimli oyun kategorisinde bulunmaktadır ve tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmaktadır.

Gartic İO APK oyunu içerisinde 50 oyuncuya kadar oda oluşturabilir, oluşturulan odalara katılabilirsiniz. Oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Oyun içerisinde arkadaşlarınızla birlikte online olarak mücadeleye girebileceğiniz gibi, diğer oyuncularla da rekabete girebilirsiniz. Gartic.io Hilesi kullanarak rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz.

Gartic. İO Hileli APK oyunu ile çizim yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Tatlı rekabetlere girerek eğlenceli ve eğitici bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

İndir Gartic.io [10M]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş