Game of Sultans Hileli APK 5.604 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Game Of Sultans Hilesi Kullanarak Oyun İçerisinde Şehrini Hızla Geliştir, Stratejini Kullan! Game Of Sultans Hileleri Aracılığı İle Düşmanlarınızı Yok Edin!

Game of Sultans  Hileli APK 5.604

Genel bakış Game of Sultans

İsim Game of Sultans
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 5.604
Boyut 2.10 Gb
Hileli Sınırsız para
Kategori Rol Oyunu
Geliştirici Mechanist Internet Technologies Co., Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dc.hwsj
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Game Of Sultans APK Nedir?

Büyük Osmanlı Devleti’nin en kudretli zamanlarında simülasyon deneyimine katılabileceğiniz mobil bir hileli oyunudur. Oluşturacağınız erkek ya da kadın karakterinizle Sultan olarak rol alabilirsiniz.

Game Of Sultans Nasıl Oynanır diye soruyorsanız, oyun içerisinde bölgenizi, ordunuzu, vezirlerinizi, saldırı ve savunma gücünüzü geliştirerek rakiplerinizle mücadele edebilirsiniz.

Advertisement

Game Of Sultans Etkinlik Takvimi ile yayınlanan faaliyetleri takip edebilir ve katılım sağlayabilirsiniz. Karakterlerinize kendi zevkinize göre kıyafet giydirebilir, sizden gizlenen olayları takip edebilir, sorumlulara ceza verebilirsiniz.

Hileli kullanarak karşınıza çıkan reklamları oyun içerisinden kaldırabilirsiniz. Game Of Sultans Reklam sorununu hileli ile kolayca çözebilirsiniz.

Game Of Sultans Hileli APK Android Oyun kullanıcıları arasında sunduğu online rekabet mücadelesi ve geniş hikayesiyle popüler bir hale gelmiştir. Mobil oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Game Of Sultans Hileli APK mobil oyunu, “Mechanist Internet Technologies Co., Ltd.” tarafından geliştirilmiştir. Sultan olarak halkınızı yönetmeye ve kritik kararlar vermeye hazır mısınız?

İndir Game of Sultans [2.10 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş