Football Agent APK Hileli 1.16.5 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Football Agent Oyunu İçerisinde Komisyoncu Olarak Futbolcu Anlaşmaları Yapın! Real Football APK Oyunu İçerisinde Üst Sıralara Çıkmak İçin Mücadele Edin!

Football Agent APK Hileli 1.16.5

Genel bakış Football Agent

İsim Football Agent
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 1.16.5
Boyut 30 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici Rongorongo Software
Fiyat $0,99
Google Play Linki com.footballagent
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Football Agent Pro APK Nedir?

Hileli oyunu içerisinde bir takıma bağımlı olmadan menajerlik rolünü üstlenebileceğiniz bir simülasyon tecrübesi sunulmaktadır. Futbolcuların transfer işlerini yüklenen bir sorumlu olarak anlaşmalar sağlayabilirsiniz.

“Rongorongo Software” tarafından mobil oyunun piyasaya sürülmesinin ardından, Football Agent Nasıl Oynanır gibi sorular forum sayfalarında sorulmaya başladı. Oyunun oynanışı gayet basit bir düzenek üzerine kuruludur.

Advertisement

Futbol takımlarıyla oyuncuları buluşturabilir, transfer işlemlerinde ön ayak olabilir, hileli açabilir, imzalanan anlaşmalardan komisyon alabilir ve para kazanabilirsiniz.

Football Agent Hileli APK içerisinde bulunan sınırsız para özelliklerini kullanabilirsiniz. Futbol kulüpleri ile güçlü ilişkiler kurabilir, oyuncuların mutluluk seviyelerini kontrol edebilirsiniz.

Yeni oyuncuları keşfetmek için gözlem yapabilir, yetenekli futbolcuları hak ettikleri takımlar ile buluşturabilirsiniz. Football Agent APK oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Football Agent APK Hileli oyunu içerisinde Türkiye, İspanya, Polonya ve İtalya gibi 13 farklı büyük ülkeye seyahat edebilir, büyük kulüplerle anlaşmalar imzalayabilirsiniz.

İndir Football Agent [30 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş