Football Agent APK Hile 1.16.4 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Football Agent Oyunu İçerisinde Komisyoncu Olarak Futbolcu Anlaşmaları Yapın! Real Football APK Oyunu İçerisinde Üst Sıralara Çıkmak İçin Mücadele Edin!

Football Agent APK Hile 1.16.4

Genel bakış Football Agent

İsim Football Agent
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 1.16.4
Boyut 30M
MOD Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici Rongorongo Software
Fiyat $0,99
Google Play Linki com.footballagent
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Football Agent Pro APK Nedir?

Hile oyunu içerisinde bir takıma bağımlı olmadan menajerlik rolünü üstlenebileceğiniz bir simülasyon tecrübesi sunulmaktadır. Futbolcuların transfer işlerini yüklenen bir sorumlu olarak anlaşmalar sağlayabilirsiniz.

“Rongorongo Software” tarafından mobil oyunun piyasaya sürülmesinin ardından, Football Agent Nasıl Oynanır gibi sorular forum sayfalarında sorulmaya başladı. Oyunun oynanışı gayet basit bir düzenek üzerine kuruludur.

Futbol takımlarıyla oyuncuları buluşturabilir, transfer işlemlerinde ön ayak olabilir, hile açabilir, imzalanan anlaşmalardan komisyon alabilir ve para kazanabilirsiniz.

Football Agent Hile APK içerisinde bulunan sınırsız para özelliklerini kullanabilirsiniz. Futbol kulüpleri ile güçlü ilişkiler kurabilir, oyuncuların mutluluk seviyelerini kontrol edebilirsiniz.

Yeni oyuncuları keşfetmek için gözlem yapabilir, yetenekli futbolcuları hak ettikleri takımlar ile buluşturabilirsiniz. Football Agent Mod APK oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Football Agent APK Hile oyunu içerisinde Türkiye, İspanya, Polonya ve İtalya gibi 13 farklı büyük ülkeye seyahat edebilir, büyük kulüplerle anlaşmalar imzalayabilirsiniz.

İndir Football Agent [30M]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş