FS 16 Hileli APK 1.1.2.6 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

FS 16.APK Oyunu İçerisinde Kendi Tarlanıza Sahip Olabilir, Ürün Yetiştirebilirsiniz! Farming Simulator 16 APK Oyununda Hileli Kullanarak Sınırsız Paraya Sahip Olabilirsiniz!

FS 16  Hileli APK 1.1.2.6

Genel bakış FS 16

İsim FS 16
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.1.2.6
Boyut 17M
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici GIANTS Software
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.giantssoftware.fs16
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Farming Simulator 16 Nedir?

Gerçekçi çiftçilik deneyimini tecrübe edebileceğiniz ve akıllı cihazınız üzerinden oynayabileceğiniz mobil bir simülasyon oyunudur.

“GIANTS Software” geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki oyuncuların erişimine sunulmuştur. Oyunu çevrimiçi ya da çevrimdışı olarak oynayabilirsiniz.

Farming Simulator 16 APK oyunu içerisinde 3 boyutlu grafikler bulunmaktadır. Çiftçi olarak tarlanızda ürün yetiştirmek ve bu ürünleri satarak gelir elde etmek, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Ayrıca ağaçları keserek kereste elde edebilir, hayvan yetiştirerek yün ve süt gibi ürünleri satabilirsiniz. FS 16 Para Hilesi Kullanarak ekonominizi yükseltebilirsiniz. Eşsiz bir hileli deneyimi için FS 16 APK İndir ile oyunu indirebilirsiniz.

FS 16 APK oyununda 20 ünlü marka örnek alınarak dizayn edilmiş traktör ve kamyon gibi iş makineleri bulunmaktadır. Simülasyon tecrübesine katılarak çiftçi olmaya hazır mısınız?

İndir FS 16 [17M]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş