FS 14 APK Hileli 1.4.4 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Farm Simulator 14 APK Oyununda Mahsüllerini Satarak Para Kazan! Farming Simulator 14 APK Oyunu İçerisinde Tarım Makineleri Kullanarak Usta Bir Çiftçi Ol!

FS 14 APK Hileli 1.4.4

Genel bakış FS 14

İsim FS 14
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3.3+
Son Sürüm 1.4.4
Boyut 51M
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici GIANTS Software
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.giantssoftware.fs14
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Farming Simulator 14 Nedir?

Çiftçilik yaparak tarlanızı geliştirebileceğiniz, mahsül ekip hasat yapabileceğiniz, bu işlemler esnasında tarım makinelerini kullanma deneyimini tecrübe edebileceğiniz, mobil bir simülasyon oyunudur.

“GIANTS Software” tarafından geliştirilen FS 14 APK İndir oyunu, 3D grafikleri ile Farming Simulator oyun serisinin ilgi çekici oyunlarından birisi haline gelmiştir.

Mobil oyun içerisinde hayvan yetiştirebilirsiniz. Örneğin, bir ineği satın alabilir, yetiştirebilir, süt sağabilir ve elde ettiğiniz sütü pazarda satarak ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Oyun içerisinde ilerledikçe yüksek iş hacmi gerekeceği için işçi kiralayarak yardım alabilirsiniz. FS 14 Para Hilesi kullanarak gelir konusunda endişelenmeden oyunu oynayabilirsiniz.

FS 14 APK İndir Android Oyun içerisinde hileli eklentileri bulunmaktadır. Hileli avantajları ile oyunu cihazınıza sitemizden indirebilir ve oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Farming Simulator 14 APK gündelik olarak tek başınıza ya da diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir mobil oyundur. Oyun içerisindeki hileli, çeşitlilik ve yenilikler, çiftçilik tecrübesini oldukça keyifli bir hale getirmektedir.

İndir FS 14 [51M]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş