Free Fire APK Hileli 1.104.1 (Sınırsız elmas)

Gilberto Terry -

Free Fire Hileli Aracılığı İle Diğer Oyunculara Karşı Oyuna Avantajlı Olarak Başlayabilirsiniz. Free Fire Elmas Hilesi 2022 Aracılığı İle Ekipman Satın Alın!

Free Fire APK Hileli 1.104.1

Genel bakış Free Fire

İsim Free Fire
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.104.1
Boyut 406.07 Mb
Hileli Sınırsız elmas
Kategori Aksiyon
Geliştirici Garena International I
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.dts.freefireth
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Garena Free Fire: Aydınlık Nedir?

Toplamda 50 oyuncunun uçaktan adaya atlayarak, birbirleri ile mücadele içerisinde hayatta kalmaya çalıştıkları online bir mobil oyundur. “Aksiyon Oyunları” kategorisinde listelenmektedir.

“Garena International I” tarafından geliştirilen Free Fire APK 2022 oyunu içerisinde şiddet öğeleri bulunmaktadır. Bu sebeple, 12 yaş ve üzerindeki oyuncuların oyunu oynamasını tavsiye eden “PEGI 12” sertifikasına sahiptir.

Adaya iniş yaptığınızda bulunduğunuz alanı hızlıca aramalı ve bulabildiğiniz tüm ekipmanı toplamanız gerekmektedir. Oyunda zaman kısıtlıdır ve rakipleriniz sizi öldürmek için fırsat kovalamaktadır.

Advertisement

Oyun mücadelesi yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Arkadaşlarınızın kurduğu takımlara katılabilir, takım kurabilir, oyun heyecanını arkadaşlarınız ile deneyimleyebilirsiniz. Free Fire Elmas Hile 2022 ile oyunda hileli kullanabilirsiniz.

Free Fire APK Oyun İndir ile sitemizden oyunu indirebilir, size sunulan avantajları kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Oyunda hızlı karar vermeli ve soğukkanlı olmanız, size ayrıca avantaj sağlayacaktır.

Free Fire APK oyununda haritada bulunduğunuz alanı iyi kullanmalı, coğrafi koşullardan olabildiğince faydalanarak rakiplerinize saldırı yapmalısınız. Mücadeleye katılmaya hazır mısınız?

İndir Free Fire [406.07 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş