Football Strike APK Hileli 1.42.3 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Football Strike Hileli İle Yenilmez Bir Gol Makinesine Dönüşeceksiniz! Football Strike Hileleri Sayesinde Karşınızda Rakiplerinizin Hiç Şansı Olmayacaktır!

Football Strike APK Hileli 1.42.3

Genel bakış Football Strike

İsim Football Strike
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 1.42.3
Boyut 49.15 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici Miniclip.com
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.miniclip.footballstrike
Özellikleri +
yok
Advertisement
Tanımlama

Football Strike Hileli APK Nedir?

Football Strike Para Hilesi APK oyunu, arkadaşlarınızla veya rastgele eşleştiğiniz kişilerle çevrimiçi olarak ya da kariyer modunda oynayabileceğiniz bir futbol hileli oyunudur. Oyuncunuzu çeşitli özelliklerle geliştirebilir, dış görünüşünü değiştirebilirsiniz.

Oyun içerisinde çeşitli Football Strike Vuruş Teknikleri geliştirebilir ve yeteneğinizi ortaya koyabilirsiniz. Mobil cihazınızın ekranına yapacağınız ufak dokunuşlarla vuruşlarınızı yapabilirsiniz.

Advertisement

Football Strike Arkadaş Ekleme özelliği ile yeni arkadaşlar edinebilir ve arkadaşınızla tekrardan maç kurarak oynayabilirsiniz. Ayrıca dünyanın dört bir yanından oyuncuyla eşleşme şansına da sahipsiniz.

Football Strike Para Hilesi APK ile sınırsız ekonomiye sahip olabilirsiniz. Galatasaray ya da Beşiktaş, favori futbol takımınızı seçerek istediğiniz gibi futbolcu, saha ve takım ekipmanı geliştirmelerinizi yapabilirsiniz.

“Miniclip.com” tarafından geliştirilen hileli oyununu, sitemizden Football Strike APK Hileli İndir bağlantısı ile indirebilir ve yeşil sahalara çıkabilirsiniz! Cezbedici grafikleri ve gerçekçi fiziğiyle oyuncusuna hakiki bir futbol deneyimini yaşatan mobil hileli oyununu hemen indirin!

Boş vakitlerinizi daha zevkli bir şekilde geçirmek istiyorsanız, Football Strike APK ile daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Skor tablosunda sizin tarafınızdaki sayının büyük olmasına özen gösterin!

İndir Football Strike [49.15 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş