Flip Diving Hileli APK 3.6.60

Gilberto Terry -

Flip Diving APK, Android için bir macera spor oyunudur. Ülkede güzel dans hareketleri yaratmak için zorlukların, birçok farklı yerde yüksekliklerin üstesinden gelmek.

Flip Diving  Hileli APK 3.6.60

Genel bakış Flip Diving

İsim Flip Diving
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.6.60
Boyut 139.40 Mb
Hileli yok
Kategori Spor
Geliştirici MotionVolt Games Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.motionvolt.flipdiving
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Flip Diving APK sizi ilginç bir spora götürecek, ancak daha önce test edilmemiş olanlar için çok tehlikeli olarak kabul edilmelidir. Yaz, aileniz veya arkadaşlarınızla uzun bir tatilin tadını çıkarmak için her zaman harika bir zamandır. İdeal yer her zaman bir yüzme havuzu veya ısıyı ve ısı için plaj. Çoğunlukla, insanların bir koridor gibi su sporlarını deneyimleme zamanı ve bu oyunda bulabilirsiniz.

Tanıdıkları saçmalıklarla

Flip Diving APK'ya ulaştıktan sonra, profesyonel oyunlara dönüşecek ve atmosferde insanları beğenen birçok harika akrobatik oyun gerçekleştirecek. Kendinizi havaya düştüğünüzde ve sonra soğuk suya koştuğunuzda harika bir duygu. Bu sporu seviyorsunuz, ancak gerçek hayatta oynamak kolay değil, bu yüzden bu oyunu tutkunuzu tatmin etmek için bulabilirsiniz. Ülkeye sadece üç ardışık sıçrama gerçekleştirecek ve daha sonra güvenli bir şekilde ineceksiniz.

Çok güzel ve nazik korku filmleri yaratmak için, bunları kolayca kullanabilmek için kontrolün nasıl kontrol edileceğini öğrenmeniz gerekir. Ekranın altında, farklı harfleri hızlı bir şekilde değiştirebilmeniz için bir kontrol düğmesi olduğunu göreceksiniz. Herhangi bir akrobatik oyun belirli bir prensibi takip edecektir: basın, her yerde tutun veya yerini bastırın. Sadece program değil, aynı zamanda havada paralar toplamanız gerekir, böylece dans yönünüzü ayarlamanız gerekir, böylece para birimi için doğru yere geçebilirsiniz.

Advertisement

Aşağıdaki SAMES'de çok zor olacak

Kolayca söylerseniz, bu kolay değildir ve zorluklar söylerseniz, bu çok zor değildir, ancak oyun her seviyeyi geçtikten sonra yavaş yavaş zorlukları artıracaktır. Başlangıçta, abyss'in biraz düşük bir yüksekliğinde suya atlayacaksınız, daha sonra bir üst rafa ve son olarak ağacın bir dalına geçeceksiniz. Seviye ne kadar yüksek olursa, o kadar zor olur ve akrobatik oyunlarla kendinizi kontrol edebilmek için çok fazla beceri gerektirir.

Bazen atık kazandı ama her yerde olacak ve deniz fenerinin tepesi veya evin çatısından en yüksek noktasından atlamanız gerekecek. Bu oyunda mümkün olduğu söylenmelidir, ancak daha yüksek becerilerinizin onlar için zor olmaması önemlidir. Bu nedenle, seviyenizi iyileştirmek ve tüm zorluklarla başa çıkmak için her zaman her gün antrenman yapın.

Advertisement

Diğer endüstri grafikleri

3D grafikler pratik olarak harflerden çevredeki bağlama ve hatta karakterlerden kıyafetle tasarlanmıştır. Dans hareketleri, ticaret veya akrobatik oyunlar çok gerçekçi ve çok pürüzsüz olduğunda grafiklerin etkileri de önemlidir. Suda boğuluyor olsanız bile, oyuncular için heyecan yaratan ilginç bir etkili etki olacaktır.

Sesle ilgili olarak, şikayet edecek hiçbir şey olmadığı söylenmelidir, çünkü ürün parlak ve çok canlı bir atmosferde çok heyecan verici bir arka plan eklerken çok iyi bir iş çıkarmıştır. Oyunu oyuna yerleştirmenin nedeni, oyuncunun daha ilginç oyuncuların çok yüksek ve güzel dans adımları atmasını istemesidir. Buna ek olarak, dansa hazırlanırken suyun yüzeyinin sesini veya karakterin sesini duyabilirsiniz.

Neden yüzü denemiyorsunuz ve profesyonel sporcular olmuyor ve havada güzel dans hareketleri yaratmıyorsunuz? Dışarıda deneyemeyeceğiniz sert bir spor, ancak bu oyuna geldiğinizde deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Risk veya yaralanma korkusu olmadan yeni duyguları deneyin.

İndir Flip Diving [139.40 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş