Flightradar24 Pro APK Hileli 9.2.5 (Gold)

Gilberto Terry -

Uçuş programınızı takip etmek istiyorsanız, Flightradar24 Flight Tracker size bu konuda yardımcı olacaktır. Bu harika seyahat uygulaması size her zaman dahil olan en hızlı uçuşları ve tarifeleri verir.

Flightradar24 Pro APK Hileli 9.2.5

Genel bakış Flightradar24 Pro

İsim Flightradar24 Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 9.2.5
Boyut 57.67 Mb
Hileli Gold
Kategori Seyahat ve Yerel
Geliştirici Flightradar24 AB
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.flightradar24free
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Kendiniz için tatmin edici bir seyahat seçmek için saat, kalkış yeri, hizmet gibi istediğiniz konuları baz alabilirsiniz. Elbette bu uygulamada ayrıca o uçağın uçuş yolunu daha net ve net bir şekilde görebilirsiniz.

Belirli bir program verin

Uygulama, kullanıcıların başvurması ve aralarından seçim yapması için her zaman dünya çapındaki geziler için kesin program verecektir. Kullanıcıların istedikleri gezileri göreceklerini veya bir zaman dilimi belirleyeceklerini belirtmekte fayda var. Programınızı gözden geçirmek ve en iyi yöntemi seçmek için bu programa güvenebilirsiniz.

Her zaman net önerilerde bulunun

Daha da özeli, hareket saatini, yeri ve nereye gitmek istediğinizi girebiliyor olmanız, ardından uygulama size önerilerde bulunacak. Flightradar24 Flight Tracker, en uygun uçuşu bulmanıza yardımcı olmak için her zaman bir dizi öneri üretir. Ayrıca, uçuşlarınızı güncelleme ve diğer kullanıcıların yorumlarını okuma olanağına da sahip olacaksınız.

Bildirim hatırlatıcısı

Uygulama, kullanıcının seçim yapması için her zaman bir bildirim veya hatırlatıcı verir. Belki uzun süredir takviminizi takip ediyorsunuz ve uygulama size hatırlatmak için hemen kaydediyor. Uygulama, zamanınızı planlamak için size bir saat veya bir gün önceden hatırlatır. Üstelik bu faydalı bildirimler ve hatırlatıcılar ile her konuda proaktif olacaksınız.

Planlanan zaman

Uygulama, uçuşlar için tahmini kalkış saatlerine sahip olacak, böylece zamanı bilirsiniz ve proaktif olursunuz. Her uçuş için hazırlık ve kalkış zamanı belirlenecek ve esnek olacaktır. Özellikle dış hat uçuşları için bizim için belirlenmiş zaman dilimleri göreceğiz.

Uçuş yönüne bakın

Ana özellik, Trips'in kullanıcıların ve kullanıcıların görmesi için uçuş talimatları sağlamasıdır. Özel uydu görüntülerini ve orijinal olarak seçilmiş uçuş yollarını kullanmak, sizin için net bir şekilde görülebilecektir. Ana cazibe, kullanıcıların aynı anda birkaç başka havayolunun uçuşlarını da görüntüleyebilmesidir.

Ayrıntılı verileri görüntüleyin

Her eyalet bir uçuş örneğini temsil edecek ve her uçuş birden çok istatistiğe sahip olacaktır. İstatistikler, hava durumuna, engellere vb. bağlı olarak değiştirilecek. Özellikle önceki seyahatlerin istatistiklerini, seyahatin amacına göre saklanacağı ve sunulacağı için görüntülemeyi de seçebilirsiniz.

Tek uçuş ara

Kullanıcılar, koşullarına bağlı olarak bireysel uçuşları seçebilir ve arayabilir. Uygulama ayrıca bu arama için size bir dizi bilgi sağlayacaktır. Mini geziler de başlatılacak ve uygulama da size kullanmanızı önerecek. Ayrıca küçük uçuşlar, kullanıcılar için güvenlik ve kaliteyi de sağlayacaktır.

İndir Flightradar24 Pro [57.67 Mb]
Düşüncelerini paylaş