Filmora Pro APK Hileli 13.5.00 (VIP/Premium)

Gilberto Terry -

FilmoraGo, yetenekleri ve ilgili tüm alanlarda mükemmelliği nedeniyle yaygın olarak kullanılan çok yönlü bir video düzenleyicidir. Ayrıca, kullanıcının yeteneklerini veya hayal gücünü yeni zirvelere genişletmek için birçok etkileşimli araç ve özellikle birlikte gelir.

Filmora Pro APK Hileli 13.5.00

Genel bakış Filmora Pro

İsim Filmora Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 13.5.00
Boyut 136.82 Mb
Hileli VIP/Premium
Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Geliştirici FilmoraGo Studio
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.wondershare.filmorago
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Başlıca kullanımı, kullanıcıların her videonun ana içeriğini vurgulamasına ve videoyu parlak renkler veya efektlerle daha belirgin hale getirmesine yardımcı olmaktır.

Birçok efekt ve düzenleme aracı

Kullanıcılar FilmoraGo'ya ilk geldiklerinde, videoları daha benzersiz hale getirmek için düzenlemeye adanmış birçok araç ve özellik tarafından sıcak bir şekilde karşılanırlar. Ayrıca her şey, her kullanıcının kendi stiline göre kolayca özelleştirilebilir, bu da tüm düzenleme olanaklarını sağlamada çok yönlülüğünü ve üstünlüğünü gösterir. Ayrıca, hemen hemen her özellik, videoları düzenlerken veya daha fazlasını yaparken yeni kullanıcı deneyimi vaat eden yapay zeka tarafından desteklenmektedir.

Pek çok harika şeyle, uygulamanın olanakları sonsuzdur ve kullanıcıların herhangi bir videoya geniş çapta uygulayabileceği pek çok yeni fikir vardır. Tabii ki, yetenekleri sadece videolarla sınırlı değil, görseller ise tam anlamıyla çekiciliği hedefliyor ve kullanıcılara daha şaşırtıcı şeyler yaratmaları için daha fazla olanak sağlıyor. Ayrıca uygulamanın, kullanıcının istediği gibi düzenleyebileceği görüntüler için birçok ayrıcalığı ve işlevi vardır.

Uygulama özellikleri ve anlık içerik

Kullanıcıların her bir videoyla etkileşime girmesine yönelik ana özelliklerin veya araçların yanı sıra, bu uygulama aynı zamanda geniş kullanım için bir dizi değerli kitaplığa ve kaynağa sahiptir. filtreleri vurgulayın. Her ikisi de modern ve sıradışı, videonun rengini ve kenarlığını gerçek zamanlı olarak değiştirme yeteneğine sahip. Yavaş yavaş her videonun ayrılmaz bir parçası haline geliyorlar ve bu uygulama, kullanıcılara videoları düzenlemek için daha harika şeyler sağlayabilir.

Advertisement

Kullanıcılar, videoyu çeşitli şekillerde ilginç kılmak için çıkartmalar veya emojiler dahil olmak üzere videoya bazı önemli noktalar ekleyebilir. Her şey animasyonlu ve kullanıcılar gelecekteki videolar için kendi çıkartmalarını değiştirebilir veya tasarlayabilir. Çalışmalarında yeni kavramları veya fikirleri kullanmak da dahil olmak üzere, kullanıcıların video tasarımında daha yaratıcı ve esnek olmaları harika ve heyecan verici bir olasılıktır.

İçeriğinizi metinle daha benzersiz hale getirin

FilmoraGo, her karede esnek ve çekici bir şekilde geliştirilen zarif bir metin sistemini entegre edecek. Her stil farklı animasyon efektleriyle gelir ve hatta kullanıcının ana içeriğini vurgulamak için canlandırılabilir ve videoyla senkronize edilebilir. Tabii ki, çeşitliliği ve zenginliği, kullanıcılara gerekli bilgileri veya içeriği çeşitli farklı ve gençlere uygun tarzlarda izleyicilere iletmek için her zaman birçok yeni fikir verecektir.

Özelleştirme ile Nihai Kullanıcı Deneyimi

FilmoraGo, çok çeşitli sistem özelleştirme ve düzenleme araçlarıyla kullanıcı deneyimini geliştirmeyi vaat ediyor. Bu süreç, her aracı herkesin çalışma tarzından daha çevik olacak şekilde optimize etmek de dahil olmak üzere sistemdeki her şeyi etkileyebilir. Hepsinden iyisi, kullanıcılar, kişisel kullanıcı deneyimlerini sürekli olarak değiştirmek için çeşitli hazır ayarları kullanabilir ve bu da video performansını büyük ölçüde artırır.

FilmoraGo'nun video düzenlemedeki büyüklüğü ve yetkinliği, kullanıcılara en benzersiz videolardan birini oluşturmak için birçok benzersiz fikir ve kavram verecektir. Ayrıca, kullanıcıları heyecanlandırmak ve video düzenleme sanatında onlar için yeni sınırlar belirlemek için sürekli olarak çekici efektler veya özellikler gibi birçok yeni şey sunar.

Advertisement

Öne Çıkanlar

 • FilmoraGo ücretsiz bir YouTube Video Düzenleyici, Tik Tok Video Düzenleyici ve Instagram Video Kesicidir.
 • Diğer video düzenleme yazılımlarının aksine, VIP'ye yükselttiğinizde filigran yoktur.
 • Instagram Hikayeleri 1:1'e ek olarak, 16:9 YouTube videoları ve 9:16, 5:4 ve 4:5 Tik Tok videoları ile de çalışır.Bu, videonun arka plan rengini veya görüntüsünü
 • Değiştirmenize olanak tanır.
 • PIP bindirme işlevli profesyonel video düzenleyici.
 • Videonun en boy oranı ve vinyeti ayarlanabilir.
 • Ses: Ses yükseltme, ses hızı kontrolü, müzik yavaş yavaş açılır/kapanır
 • Özel metin hareket yolları, metin stilleri ve yazı tipleri. Çoklu metin fotoğraf ve video düzenleme efektleri sağlanır
 • Videoları HD olarak düzenlemek ve dışa aktarmak için en iyi video düzenleyici
 • Belirli durumlarda daha komik veya daha yavaş hale getirmek için videoları düzenleyin.
 • Videoları bölmek ve bölmek çok basittir. Videoları bir profesyonel gibi düzenleyin.
 • Video klipleri tek bir filmde, video klipte ve daha fazlasında birleştiren güçlü ve ücretsiz bir video düzenleyici ve film yapımcısı.
 • Kesilmesi, yapıştırılması ve kesilmesi kolay film. İstediğiniz zaman videoyu kırpın, videoyu bir profesyonel gibi birleştirin ve kırpın.
İndir Filmora Pro [136.82 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş