FIFA 23 APK Hileli 23.3.0.3733 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Fifa 23 APK Oyunu İçerisinde Güncel Takımlara Ve Güncel Kadrolara Ulaşabilirsiniz! Fifa 22 APK Oyun İndir Ve Ücretsiz Sunulan Hileli Özellikleri Kullan!

FIFA 23 APK Hileli 23.3.0.3733

Genel bakış FIFA 23

İsim FIFA 23
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 23.3.0.3733
Boyut 136.47 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Fifa 23 Hileli APK Nedir?

Futbol oyunları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan Fifa futbol serisi 2023 yılında geliştirilmiş grafikler, gerçekçi animasyonlar, güncellenmiş kadrolar ve futbol takımlarıyla olağanüstü bir deneyimi kullanıcılara sunuyor.

Mobil oyun “Electronic Arts” tarafından geliştirilmiştir. Gerçekçi futbol deneyimini tecrübe edebileceğiniz mobil oyunda görevlerinizi tamamlayabilir ve rakiplerinizle kıran kırana rekabet içerisine girebilirsiniz.

Advertisement

Fifa 22 APK Süper Lig içerisinde favori futbol takımınızla mücadele edebilirsiniz. Online olarak rakiplerinizle karşılaşabilir, gerçek zamanlı maçlarda futbol yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. Takımınıza yeni oyuncuları transfer edebilirsiniz.

Futbol takımınızın taktiksel düzenlemelerini yapabilir, hileli oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Hileli kullanım özellikleri ile birlikte sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Fifa 23 APK Obb paketine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Fifa 23 APK Download bağlantısı ile mobil oyunun hileli sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz. Fifa 2023 APK İndir ile birlikte oyunu sitemizden ücretsiz olarak iOS ve Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Fifa 23 Beta APK oyunu tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. Akıllı cihazlarınız üzerinden internet bağlantısı aracılığı ile oynayabileceğiniz hileli bir futbol oyunudur.

İndir FIFA 23 [136.47 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş