FIFA 16 APK Hileli 3.2.113645 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Fifa 16 Mobile APK Oyunu İçerisinde İstediğiniz Futbol Takımı İle Online Rakiplerle Karşılaşın! Fifa 16 APK Obb Dosyalarını Sitemizden Ücretsiz Olarak İndirin!

FIFA 16 APK Hileli 3.2.113645

Genel bakış FIFA 16

İsim FIFA 16
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.2.113645
Boyut 1.4 GB
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Fifa 16 Ultimate Team APK Nedir?

Fifa futbol oyun serisinin ultimate mücadelesi içerisinde online rakiplerle heyecan dolu karşılaşmalarda yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Hileli özellikleri kullanarak avantaj rakip oyunculara karşı avantajlı bir konuma geçebilirsiniz.

Fifa 16 Mobile APK Obb dosyaları ile birlikte sitemizden indirebileceğiniz futbol macerası, yenilenmiş oyun mekaniği ve futbol takımları ile birlikte sunulmaktadır. Hileli mobil oyun “ELECTRONIC ARTS” tarafından geliştirilmiştir.

Advertisement

Fifa 16 Offline APK ile birlikte internet bağlantınız olmadan da mobil oyun içerisinde maç yapabilirsiniz. Taktiksel ayarlamalarınızı geliştirebilir, atak ve savunma pozisyonlarında oyuncularınızın konumlarını belirleyebilirsiniz.

Fifa 16 APK Oyun İndir bağlantısını kullanarak hileli mobil oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 500’ün üzerindeki futbol takımını seçebilir, 10000’den fazla oyuncu arasından kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

Fifa 16 APK oyununda saha kenarında yönetici olarak takımınızın başına geçebilir ve diğer kullanıcılarla oyuncularınızı takas edebilirsiniz. 3 boyutlu grafiklerle sunulan hileli oyunda muhteşem mücadelelere katılabilirsiniz.

İndir FIFA 16 [1.4 GB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş