Farming Simulator 19 APK Hileli 1.0.40 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Farming Simulator 19 APK Hileli İndir Ve Çiftliğinizi Kurun! Farming Simulator 19 Sistem Gereksinimleri Sayesinde İstediğiniz Cihazdan Tarım Krallığınızı Kurun!

Farming Simulator 19 APK Hileli 1.0.40

Genel bakış Farming Simulator 19

İsim Farming Simulator 19
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.0.40
Boyut 67.93 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici 10GAN
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tg.Modern.Farm.Simulator.New.Tractor.Farming.Game
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Farming Simulator 19 Premium Edition Nedir?

Farming Simulator 19 Türkçe Yama hileli oyunu, “10GAN” tarafından geliştirilmiştir. Oyunda çiftçi olarak ekin ekip biçebilir, hayvanlarınızı yetiştirip satabilirsiniz. İşlerinizden para kazanıp çiftliğinizi geliştirebileceğiniz bir çiftlik simülasyon oyunudur.

Farming Simulator 19 PC ve Mobil cihazlar için geliştirilmiştir. PC’de, Mac, Windows ve Linux işletim sistemlerinde, mobilde ise Android ve İOS işletim sistemlerinde oynanabilmektedir.

Advertisement

Gerçekçi grafiklere sahip hileli oyununu, sitemizden Farming Simulator 19 APK İndir bağlantısını kullanarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Deneyimi tamamen siz şekillendirin!

Oyunu sitemizden indirerek Farming Simulator 19 Para Hilesi özelliğine sahip olabilir ve çiftliğinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Oyun içerisindeki traktör, çapa gibi araçları ve inek, tavuk gibi çiftlik hayvanlarını sınırsız ekonominiz sayesinde istediğiniz kadar alabilirsiniz.

Farming Simulator 19 Platinum Expansion özelliği ile kapalı olan tüm eşyaları satın alabilirsiniz. Platin VIP özelliği ile karakterinizin enerjisi de artacaktır. Enerji ile daha çok çalışabilir, daha çok kazanabilirsiniz.

Farming Simulator 19 Hileli oyunu ile aklınızdaki çiftlikte pirinç ve buğday yetiştirip, ineklerinizi otlatabilirsiniz. Bu heyecan verici çiftlik oyununu hemen indirin!

İndir Farming Simulator 19 [67.93 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş