Farming PRO 3 APK Hile 1.3 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Farming Pro 3 Oyununda Tarla Sahibi Olabilir, Ürün Yetiştirerek Satış Yapabilirsiniz! Farming Pro 3 Multiplayer APK İle Arkadaşlarınla Simülasyon Deneyimine Katıl!

Farming PRO 3 APK Hile 1.3

Genel bakış Farming PRO 3

İsim Farming PRO 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.3
Boyut 50.21 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Mageeks Apps & Games
Fiyat $5,99
Google Play Linki com.mageeks.farmingpro3
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
Tanımlama

Farming Simulator Pro 3 APK Nedir?

Oldukça geniş bir dünya içerisinde kurgulanan mobil hile oyunu, çiftçilik yapma deneyimini tarım araçları ile tecrübe etmeniz için geliştirilen bir simülasyon oyunudur.

Kullanıcıların erişimine sunulan 55’ten fazla hasat makinesi, traktör, biçerdöver gibi tarım makinelerini kişisel zevklerinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Hayvan yetiştirmenize olanak tanınan hile oyununda, inek, at ve domuz gibi hayvanları üretebilirsiniz. Tarlanızdan ve hayvanlardan elde ettiğiniz ürünleri satabilirsiniz.

APK Farming Pro 3 içerisinde günlük görevlerinizi tamamlayarak başarı elde edebilir, işlerinizi büyütmek istediğinizde yanınıza asistan işçi alabilir, pazar içerisinde diğer kullanıcılarla ticaret yapabilirsiniz.

Farming Simulator Pro 3 oyunu içerisinde gerçekçi hava koşulları ile birlikte keyifli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Farming Pro 3 APK Oyun İndir ile cihazlarınıza sitemizden ücretsiz olarak oyunu indirebilirsiniz.

“Mageeks Apps & Games” isimli geliştirici tarafından tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulan Farming Pro 3 APK Hile oyunu içerisinde sınırsız kaynağa sahip olabilirsiniz.

İndir Farming PRO 3 [50.21 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş