Farming PRO 2 APK Hileli 2.2.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Farming Pro 2 Multiplayer Desteği İle Birlikte Sunulan Bir Çiftçilik Oyunudur! Farming Pro 2 Oyunu İle Tarlanızı Genişletin, Ekin Ekerek Ürün Yetiştirin!

Farming PRO 2 APK Hileli 2.2.1

Genel bakış Farming PRO 2

İsim Farming PRO 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 2.2.1
Boyut 27M
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Mageeks Apps & Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mageeks.android.farmingpro2016
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Farming Pro 2 Hileli APK Nedir?

Çiftçi olarak tarlanızda ürün yetiştirebileceğiniz mobil oyun serisinin ikinci oyununda, tarım araçları kullanabilir, arkadaşlarınızla birlikte aynı tarlada çalışabilirsiniz.

Hileli oyunu açık bir dünya düzeni üzerine kurulmuştur. Etrafı gezmek için yürüyerek keşfe çıkabilir, online oyuncular ile etkileşime geçebilirsiniz. 60’ın üzerinde farklı tarım araçlarını kullanarak tarlanızı sürebilirsiniz.

Çiftçi rolünü üstleneceğiniz mobil oyun 3 boyutlu grafikler ile geliştirilmiştir. Gerçekçi grafikler, özenle dizayn edilen bir harita, ses efektleri ve birçok tarım ürününü bulunmaktadır.

Advertisement

Farming Simulator Pro 2 APK içerisinde mısır, şeker pancarı, buğday ve patates gibi birçok ürünü yetiştirebilirsiniz. Farming Pro 2 Hileli APK ile keyifli ve eğlenceli bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

Farming Simulator Pro 2 oyunu, Farming Pro 2016 ardından oldukça yenilenmiştir. Ayrıca, Farming Simulator Pro 2 Hileli APK oyunu ile sınırsız para kullanabilirsiniz.

Hileli oyunu, “Mageeks Apps & Games” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. “Simülasyon Oyunları” isimli kategoride yer almaktadır.

Farming Pro 2 APK oyunu içerisinde sınırsız özellikleri kullanmak için oyunu sitemizden hiçbir ücret ödemeden indirebilirsiniz. Tavuk, koyun, domuz gibi hayvanları yetiştirebilirsiniz.

İndir Farming PRO 2 [27M]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş