FS 22 APK Hile 2.0.7 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Farm Simulator: Farming Sim 22 Mod Oyunu İçerisinde Sınırsız Kaynak Sahibi Olmak İçin Hile Kullanmak İster Misiniz? FS22 Mods Özelliklerini Elde Edebilir, Tarlanızı Geliştirebilirsiniz!

FS 22 APK Hile 2.0.7

Genel bakış FS 22

İsim FS 22
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 2.0.7
Boyut 51.28 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Climax Game Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.cgs.farming.simulator.modern.newfarming.games
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

FS 22 Mobile Nedir?

Tarım, çiftçilik ve hayvancılık üzerine kurulu olan mobil bir hile oyunudur. Tarlanızda ürün yetiştirebilir, tarım araçlarını kullanabilir, ürünlerinizi satarak ekonominizi geliştirebilirsiniz.

Mobil oyun Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. FS 22 Ne Zaman Çıkacak gibi sorular soruyorsanız, mobil oyunu sitemizden FS 22 İndir APK ile indirebilirsiniz.

Tarlanızda buğday, mısır gibi ürünleri yetiştirebilir, açık dünya üzerinde keşfe çıkabilir, online oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz. FS 22 Para Hilesi kullanarak sınırsız kaynağa sahip olabilirsiniz.

FS 22 Türkçe dil desteğine sahiptir. FS 22 Kasma Sorunu ve donma sorunu ile karşılaşıyorsanız, oyunun son sürümünü cihazınıza yüklemeniz önerilmektedir.

“Climax Game Studios” tarafından geliştirilen FS 22 APK oyunu, tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur. 3 boyutlu grafiklere sahiptir ve simülasyon oyun deneyimini kullanıcılara sunmaktadır.

İndir FS 22 [51.28 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş