FS 22 APK Hileli 7.7 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Farm Simulator: Farming Sim 22 Oyunu İçerisinde Sınırsız Kaynak Sahibi Olmak İçin Hileli Kullanmak İster Misiniz? FS22 Özelliklerini Elde Edebilir, Tarlanızı Geliştirebilirsiniz!

FS 22 APK Hileli 7.7

Genel bakış FS 22

İsim FS 22
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 7.7
Boyut 169.15 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Climax Game Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.cgs.farming.simulator.modern.newfarming.games
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

FS 22 Mobile Nedir?

Tarım, çiftçilik ve hayvancılık üzerine kurulu olan mobil bir hileli oyunudur. Tarlanızda ürün yetiştirebilir, tarım araçlarını kullanabilir, ürünlerinizi satarak ekonominizi geliştirebilirsiniz.

Mobil oyun Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. FS 22 Ne Zaman Çıkacak gibi sorular soruyorsanız, mobil oyunu sitemizden FS 22 İndir APK ile indirebilirsiniz.

Advertisement

Tarlanızda buğday, mısır gibi ürünleri yetiştirebilir, açık dünya üzerinde keşfe çıkabilir, online oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz. FS 22 Para Hilesi kullanarak sınırsız kaynağa sahip olabilirsiniz.

FS 22 Türkçe dil desteğine sahiptir. FS 22 Kasma Sorunu ve donma sorunu ile karşılaşıyorsanız, oyunun son sürümünü cihazınıza yüklemeniz önerilmektedir.

“Climax Game Studios” tarafından geliştirilen FS 22 APK oyunu, tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur. 3 boyutlu grafiklere sahiptir ve simülasyon oyun deneyimini kullanıcılara sunmaktadır.

İndir FS 22 [169.15 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş