FaceApp Pro APK Hileli 11.10.2.2 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

FaceApp Pro APK İle Özçekim Fotoğraflarınızdaki İstemediğiniz Detayları Ortadan Kaldırın! FaceApp Pro APK İle Pro Özelliklerini Dilediğiniz Gibi Kullanabilirsiniz!

FaceApp Pro APK Hileli 11.10.2.2

Genel bakış FaceApp Pro

İsim FaceApp Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 11.10.2.2
Boyut 84.42 Mb
Hileli Reklamsız
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici FaceApp Technology Ltd
Fiyat Bedava
Google Play Linki io.faceapp
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

FaceApp: Yüz Editörü Nedir?

Akıllı cihazınızdan özçekim (selfie) fotoğraflarınızdaki kusurları, hataları hatta sivilceleri bile yok etmenize olanak tanıyan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. “FaceApp Technology Ltd” tarafından geliştirilmiştir.

FaceApp uygulamasının yapımcılarının yaptıkları açıklamalara göre, 500 milyondan fazla kişi tarafından uygulama indirilmiştir. Uygulamanın oldukça dikkat çekici özellikleri bulunmaktadır.

Fotoğrafınıza gerçekçi sakal ve bıyık ekleyebilirsiniz. Saç modelinizi değiştirebilir, hacimli gösterebilir, istediğiniz bir renk seçebilirsiniz. Makyaj ekleyebilirsiniz.

Advertisement

Reface App APK aracılığı ile cinsiyetinizi değiştirebilir ve nasıl göründüğünüze bakarak arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Yaşlı ve daha genç halinizi görmek için efektler uygulayabilirsiniz.

Kızarıklıkları, sivilceleri ve lekeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Işık efektleri ile birlikte fotoğraflarınıza derinlik katabilirsiniz. Canlılık, keskinlik gibi ayarlar yapabilirsiniz. FaceApp Pro APK İndir ile uygulamayı indirebilirsiniz.

İki farklı cinsteki kişinin fotoğrafını birleştirerek, çocuklarının nasıl olabileceğinin görüntüsünü görebilirsiniz. Kilo ve zayıflık ayarları yapabilirsiniz. FaceApp APK ile videolarınıza da filtre uygulaması yapabilirsiniz.

Özgürce fotoğraflarınıza efektler uygulayabileceğiniz ve kusurlu alanları yenileyebileceğiniz FaceApp Pro APK Hileli uygulaması ile sınırsız bir deneyime hazır mısınız?

İndir FaceApp Pro [84.42 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş