Euro Truck Simulator 2 APK Hileli 2.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Euro Truck Simulator 2 Hileli Oyunu İçerisinde Sınırsız Hileli Özelliklerini Kullanabilirsiniz! Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi İle Oyun İçerisinde Hızla İlerle!

Euro Truck Simulator 2 APK Hileli 2.0

Genel bakış Euro Truck Simulator 2

İsim Euro Truck Simulator 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 3.0+
Son Sürüm 2.0
Boyut 60 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici FUN GAMES FREE Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Nedir?

Akıllı cihazlarınızdan 3 boyutlu olarak geliştirilen gerçekçi bir yapıya sahip kamyon sürme oyunu oynamak istiyorsanız, Euro Truck Simulator 2 Hileli oyununa ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz.

Yük taşımacılığı yaparak kamyon sürme deneyimini tecrübe edebileceğiniz hileli oyunu içerisinde, sınırsız özellikleri kullanabilir, kilitli özellikleri açabilir ve istediğiniz kadar para harcaması yapabilirsiniz.

Advertisement

Euro Truck Simulator 2 Direksiyon Seti ile aracınızı kişiselleştirebilir, hileli özelliklerini kullanarak aracınızı modifiye edebilirsiniz. Euro Truck Simulator 2 Map ile sürüşe katılabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 araba Modu içerisine geçiş yaparak araba sürme deneyimini de tecrübe edebilirsiniz. Mobil hileli oyunu, gerçekçi fizik üzerine kurulu olan gündelik bir oyundur.

Euro Truck Simulator 2 Kar Modu içerisinde değişen hava şartları ile birlikte sürüş yapabilirsiniz. Mobil hileli oyununu Android ve iOS cihazlarınıza sitemizden indirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 APK oyunu, “FUN GAMES FREE” isimli geliştirici tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmaktadır.

İndir Euro Truck Simulator 2 [60 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş