Dynamic Island Hileli APK 8.1 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Dynamic İsland APK Hileli Uygulamasının Sınırsız Özelliklerini Ücretsiz Olarak Kullanın! Dynamic İsland Android APK Uygulaması İle Pratik Özelliklerden Faydalan!

Dynamic Island  Hileli APK 8.1

Genel bakış Dynamic Island

İsim Dynamic Island
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 8.1
Boyut 2 MB
Hileli Reklamsız
Kategori Yaşam Tarzı
Geliştirici AndroidTricks Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Dynamic İsland APK Full Nedir?

Dünyaca ünlü akıllı mobil telefon ve bilgisayar üreticisi olan Apple markasının iPhone 14 ile birlikte çıkardığı bir özellik olan Dynamic İsland, kullanıcılara sezgisel etkileşim imkanı sunuyor.

Bu özellik ekranın üzerinde bulunan siyah bir çentik içerisinde akıllı telefonunuzdaki birçok özellik ile birlikte çalışabilen ve pratik işlemler yapmanızı sağlayan bir kullanım deneyimini beraberinde getiriyor.

Dynamic İsland APK Beta ile birlikte bu yeni özelliği sizde kullanabilirsiniz. Dynamic İsland APK Browser ile internet üzerinde arama yapabilir, çağrılarınızı yönlendirebilir, müzik dinlerken veya içerik izlerken pratik kullanım tuşlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Advertisement

Dynamic İsland APK Bios hileli uygulaması telefonunuzda yaptığınız işlemlere ve kullandığınız uygulamalara göre genişler veya daralır. Böylece ilgili işlem için yapılabilecek en iyi seçenekleri kullanıcılara sunar.

Dynamic İsland APK Cepde uygulamasını yazımız içerisinde bulunan linkleri kullanarak internet sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. Hileli ile birlikte uygulamayı kullanabilirsiniz.

Dynamic İsland APK uygulaması, “Tecrushi” isimli uygulama geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Android cihazlarınızda Apple özelliklerinizi kullanmanızı sağlayan bir hileli uygulamasıdır.

İndir Dynamic Island [2 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş