Dummy Nation APK Hile v1.7.2 (Kilidi açıldı)

Gilberto Terry -

Dummy Nation Mobile Cihazlarınız İçin Geliştirildi! Dummy Nation APK Oyunu İçerisinde Sınırsız Sunulan Hile Özelliklerini Kullanmaya Başlayabilirsiniz!

Dummy Nation APK Hile v1.7.2

Genel bakış Dummy Nation

İsim Dummy Nation
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v1.7.2
Boyut 7 MB
MOD Kilidi açıldı
Kategori Araçlar
Geliştirici I'm Possible Training
Fiyat Bedava
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Dummy Nation APK Android Nedir?

Ülkenizi geliştirmek ve diğer ülkelere karşı savaş stratejisi geliştirmek için oynayabileceğiniz, ordunuzu kurabileceğiniz, diplomatik kararlar verebileceğiniz mobil bir hile oyunudur.

Oyun içerisinde diğer ülkelerle müttefik olabilir ve iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Aynı zamanda düşman olduğunuz ülkeler ile gergin bir ilişki yaşayabilir, kendinizi savaş meydanında bulabilirsiniz.

Ordunuzu geliştirerek diğer ülkelerin topraklarını işgal edebilir, ekonomik anlaşmalar yapabilirsiniz. Siyasi kararlar verebilir ve teknolojiyi geliştirmek için bir takım faaliyetler yürütebilirsiniz.

Dummy Nation Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Dummy Nation Play Store gibi oyun kütüphanelerinde oldukça popülerdir. Dummy Nation Download ile oyunu sitemizden hile ile birlikte indirebilirsiniz.

Ayrıca oyunu bilgisayarınızdan oynamaya başlamak istiyorsanız, Dummy Nation İndir PC ile oyunu indirebilirsiniz. Emülatör yardımı ile mobil hile oyununu bilgisayardan oynayabilirsiniz. Dummy Nation APK Para Hilesi ile zengin olabilirsiniz.

“Alejandro Hernández Ferrero” tarafından geliştirilen Dummy Nation Game oyunu, heyecanlı bir savaş mücadelesini kullanıcılara sunmaktadır. Stratejik kararlarınıza güveniyor musunuz?

İndir Dummy Nation [7 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş