Dummy Nation APK Hileli v1.7.2 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Dummy Nation Mobile Cihazlarınız İçin Geliştirildi! Dummy Nation APK Oyunu İçerisinde Sınırsız Sunulan Hileli Özelliklerini Kullanmaya Başlayabilirsiniz!

Dummy Nation APK Hileli v1.7.2

Genel bakış Dummy Nation

İsim Dummy Nation
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v1.7.2
Boyut 7 MB
Hileli Reklamsız
Kategori Araçlar
Geliştirici I'm Possible Training Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Dummy Nation APK Android Nedir?

Ülkenizi geliştirmek ve diğer ülkelere karşı savaş stratejisi geliştirmek için oynayabileceğiniz, ordunuzu kurabileceğiniz, diplomatik kararlar verebileceğiniz mobil bir hileli oyunudur.

Oyun içerisinde diğer ülkelerle müttefik olabilir ve iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Aynı zamanda düşman olduğunuz ülkeler ile gergin bir ilişki yaşayabilir, kendinizi savaş meydanında bulabilirsiniz.

Ordunuzu geliştirerek diğer ülkelerin topraklarını işgal edebilir, ekonomik anlaşmalar yapabilirsiniz. Siyasi kararlar verebilir ve teknolojiyi geliştirmek için bir takım faaliyetler yürütebilirsiniz.

Advertisement

Dummy Nation Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Dummy Nation Play Store gibi oyun kütüphanelerinde oldukça popülerdir. Dummy Nation Download ile oyunu sitemizden hileli ile birlikte indirebilirsiniz.

Ayrıca oyunu bilgisayarınızdan oynamaya başlamak istiyorsanız, Dummy Nation İndir PC ile oyunu indirebilirsiniz. Emülatör yardımı ile mobil hileli oyununu bilgisayardan oynayabilirsiniz. Dummy Nation APK Para Hilesi ile zengin olabilirsiniz.

“Alejandro Hernández Ferrero” tarafından geliştirilen Dummy Nation Game oyunu, heyecanlı bir savaş mücadelesini kullanıcılara sunmaktadır. Stratejik kararlarınıza güveniyor musunuz?

İndir Dummy Nation [7 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş