Drift Max Pro Hileli APK 2.5.56 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Drift Max Pro Hileli Kullanarak Lastiklerin Parçalanana Kadar Drift Yap! Drift Max Pro Hileli APK İle Güncel Sürümün Yeniliklerini Ücretsiz Olarak Oynamaya Başla!

Drift Max Pro  Hileli APK 2.5.56

Genel bakış Drift Max Pro

İsim Drift Max Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.5.56
Boyut 620.82 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Tiramisu
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tiramisu.driftmax2
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Drift Max Pro - Araba Yarışı Nedir?

Farklı oyun modları ile çevrimdışı ya da çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz, araba sürüş simülasyon temeli üzerine kurulmuş, mobil bir drift yapma oyunudur.

Drift Max Pro APK Son Sürüm oyunu, “Tiramisu” tarafından geliştirilmiştir ve “Yarış Oyunları” isimli oyun kategorisinde yer almaktadır. Tüm yaş gruplarındaki oyuncuların erişimine sunulmuştur.

Advertisement

Hileli Drift Max Pro ile araçlarınızı kişiselleştirebilir, lastik, jant, renk ve aracınıza daha birçok değişiklik yapabilirsiniz. Drift Max Pro Hileleri aracılığı ile rakiplerinize şans tanımayın!

Oyun içerisindeJaponya, Amerika ve Rusya’da bulunan yarış pistlerinde mücadele edebilirsiniz. Dünyadaki diğer oyuncularla rekabete girebilir, çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Drift Max Pro APK oyununda kokpit görünümü kamera açısı ile etkileyici ve gerçekçi bir oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz. Oyun içerisindeki akıcı ve yeni grafiklerle heyecanlı drift yarışlarına katılabilirsiniz.

İndir Drift Max Pro [620.82 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş