Dream League Soccer 2022 APK Hileli 11.110 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Dream League Soccer 2022 APK Olağanüstü Bir Futbol Deneyimini Oyunculara Sunuyor! Dls 2022 APK İle Online Rakiplerinle Gerçekçi Mücadelelere Katılmak İster Misin?

Dream League Soccer 2022 APK Hileli 11.110

Genel bakış Dream League Soccer 2022

İsim Dream League Soccer 2022
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 11.110
Boyut 535.33 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.firsttouchgames.dls7
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Dream League Soccer (DLS) 2022 Nedir?

Mobil oyunların akıllı cihazlar üzerinde yaygın bir hale gelmesinin ardından, gelişen teknoloji ile birlikte akıllı cihazlarımızdan oynadığımız oyunlar heyecan ve aksiyonu üst seviyede yaşamamızı sağlamaktadır.

Akıllı cihazlar için birçok geliştirici farklı özelliklerde futbol oyunları tasarlayıp geliştirmişlerdir. Fakat bu oyunların çoğu içerisinde bazı eksiklikler bulunmaktadır.

Bu eksiklikleri gerçekçi detaylarla kapatan Dream League Soccer oyunu, dünya üzerinde 5 milyonun üzerinde oyuncuya sahiptir. Oyuncuların ünlü oyuncuları kadrolarına ekleyerek, kendi futbol takımını oluşturmalarına ve rakipleriyle heyecanlı bir mücadeleye girmesine olanak tanımaktadır.

Oyun Özellikleri

3 boyutlu grafikler ile sunulan Dream League Soccer 2022 oyununun içerisinde +4000 lisanslı futbolcu bulunmaktadır. Favori yıldız oyuncularınızla istediğiniz futbol takımını kurmanıza imkan tanınmıştır.

dls 2022 apk

Futbol heyecanını gerçekçi grafik ve animasyonlar ile akıllı cihazlarda yaşamanız için geliştirilmiştir. Oyun içerisinde kullanılan grafikler, oyuncunun kendisini oyun içerisinde hissetmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Oyun içerisinde hareket yakalama isimli bir teknoloji kullanılmıştır. Bu teknoloji topa vuruş anlarını, top çalma anlarını, futbolcuların gol attıktan sonra mutluluk hareketlerini, kalecilerin topu kurtarma hareketleri ve daha birçok oyun sahnesini gerçekçi bir hale getirmektedir.

Oyuncuların katılabileceği 8 farklı zorluk seviyesinde küme bulunmaktadır. Bu kümelerden yukarı çıkmak için yeteneklerinizi sergilemeniz gerekmektedir. Ardından 10’un üzerinde düzenlenen mücadelelere katılarak kupa kazanmaya çalışabilirsiniz.

Kendinize ait bir stadyum kurabilir, bu stadyumu geliştirmek için çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz. Sağlık birimi kurarak oyuncularınıza sağlık hizmeti verebilir, eğitim tesisi kurarak oyuncularınızın performansını artırabilirsiniz.

Oyunun ana menüsünde bulunan “Daha Fazla” isimli sekmeye girerek takımınıza antrenman yaptırabilirsiniz. 4 çeşit antrenman yapma imkanınız bulunmaktadır.

Serbest antrenmanı seçerek takımınızın genel yeteneklerini artırabilir, serbest vuruş antremanına girerek şutlarınızı geliştirebilir, korner vuruşları yaparak köşe vuruşlarınızın isabetini artırabilir ve penaltı çekme pratiği yapabilirsiniz.

dream league 2022

Takımınıza transfer etmek istediğiniz oyuncuları bulmak için yetenek avcılarını kullanabilirsiniz. Altyapıda yetişen en iyi oyuncuları kadronuza dahil etmek için temsilcileri takımınıza dahil edebilirsiniz.

Advertisement

Teknik direktörü kullanarak takımınızın zayıf yönlerini tespit edebilirsiniz. Zayıf yönleriniz üzerinde çalışarak daha güçlü bir futbol takımına sahip olabilirsiniz. Güçlü futbol takımınızla kazanma oranınızı artırabilirsiniz.

Teknik direktörün görünümünü kişiselleştirmeniz mümkündür. Yüz ifadesini değiştirebilir, kıyafetini seçebilir, saç rengini ayarlayabilir, sakal modelini seçebilir, isim koyabilirsiniz.

Oyun içerisinde yaşanan oyun tecrübesinin üst düzeye çıkarılması için heyecanlı maç yorumları oyuna dahil edilmiştir. Ayrıca takım formanızı kendiniz dizayn edebilirsiniz.

İstediğiniz bir logoyu seçebilir veya cihazınızdan seçebileceğiniz herhangi bir fotoğrafı yükleyebilir, o fotoğrafı takım logonuz olarak kullanabilirsiniz.

Oyun içerisinde bulunan sezonlara katılabilir, diğer oyuncularla sezon içerisinde rekabete girebilirsiniz. Sezon sonunda oyunculara sunulan çok özel hediyeler bulunmaktadır. Başarılarınız doğrultusunda bu hediyelere sahip olabilirsiniz.

Oyun esnasında kullanıcıya müzik eşlik etmektedir. Bu müzikler, oyun deneyimini daha eğlenceli bir hale getirmek için çeşitli sanatçılar tarafından oluşturulmuştur.

Oyun İçeriği

Oyunu akıllı cihazınıza sitemizden indirdikten sonra, Android cihazınıza kolayca kurulum yaparak oyuna hemen başlayabilirsiniz. Oyuna giriş yaptığınız zaman ana ekranda oyunun farklı modlarını görebilirsiniz.

dream league soccer 2022 para ve elmas hilesi

Dream League Soccer 2022 APK Son Sürümü içerisinde 3 farklı bulunmaktadır, bu modlar; Kariyer Modu, Dream Lig Live Modu, Gösteri Maçı Modu olarak isimlendirilmiştir.

Kariyer Modu

Bu içerisinde kariyer yapmak üzere takımlarınızı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz takım ile uzun soluklu bir deneyime katılabilirsiniz. Zorlu rakipleri yenmeye çalışarak ödül kazanabilirsiniz ve yeni oyuncuları transfer ederek takımınıza ekleyebilirsiniz.

Transfer ekranında canlı transfer edebileceğiniz oyuncular listelenmektedir. Bu liste içerisinde oyuncuların isimlerini ve fotoğraflarını görebilirsiniz.

Ayrıca oyuncuların hız, güç, hızlanma, dayanıklılık, kondisyon, takip, şut ve pas puanlarını da görmeniz mümkündür. Bu puanları kendi takımınızdaki oyuncuların puanlarıyla karşılaştırabilir ve doğru oyuncu seçimini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Advertisement

Kariyer modu içerisinde takımınızın dizilimini ayarlayabilirsiniz. Karşılaşma fikstürünü inceleyerek bir sonraki rakibinizi görebilirsiniz.

dream league soccer 2022 apk indir

Tesisler isimli bölüme giriş yaparak tesis binalarınızı yükseltebilir ve binaların özelliklerini artırabilirsiniz. Örneğin bu menüden, stadyumunuzu yükselterek, maça gelen izleyici sayısını artırabilirsiniz. Sağlık tesisinizi yükselterek oyuncularınızın sakatlanma olasılığını düşürebilirsiniz.

Dream Lig Live Modu

Bu içerisinde gerçek oyuncuların takımları ile karşılaşmalar yapabilirsiniz. Kariyer modunda olduğu gibi takımınızın dizilim ayarlarını, kadro ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

Kupa etkinliğini görebilir ve etkinliğe katılım şartlarını inceleyebilirsiniz. Etkinlik şartları içerisinde örneğin, “Minimum takım derece puanını karşılayan bir takıma sahip olmak” gibi şartlar bulunmaktadır.

Gösteri Maçı Modu

Bu içerisinde arkadaşlarınızla veya herhangi bir kullanıcı ile çevrimiçi mücadelelere katılabilirsiniz. Bu modun en dikkat çekici özelliği, çevrimiçi veya çevrimdışı maç yapabilmenize olanak sunulmasıdır.

Oyun Hileleri

Oyun içerisinde en çok kullanılan hileli, para ve elmas hilesidir. Dream League Soccer 2022 Para Ve Elmas Hilesi ile birlikte istediğiniz oyuncuları kolayca satın alabilir ve takım kadronuza ekleyebilirsiniz.

Dream League Soccer 2022 Hileli aracılığıyla tesislerinizi yükseltebilirsiniz. Her tesis binasının farklı avantajları bulunmaktadır. Bu avantajların hepsini kullanıma açabilirsiniz.

Dream League Soccer 2022 APK İndir Son Sürüm ile birlikte oyunun yayınlanan güncel versiyonunu oynamaya başlayabilirsiniz. Hileli bir oyun deneyimi için oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

dream league soccer 2022

Son Olarak

Dream League Soccer 2022 Hileli APK Para Hilesi oyun içinde uzun zaman harcayarak elde edebileceğiniz para miktarına çok kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Oyunda çok fazla vakit harcamadan güçlü bir takıma sahip olmak istiyorsanız, oyunu hileli olarak oynamanız size zamandan kazandıracaktır.

Dream League Soccer 2022 oyunu oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir mobil oyundur. “​​First Touch Games Ltd.” tarafından geliştirilmiştir.

Oyun özellikleri, detayları, tasarımı, oyun örgüsü ve içeriği ile birlikte diğer futbol oyunları arasından sıyrılmıştır. Kaliteli bir futbol oyununa hemen katılmak ister misiniz?

İndir Dream League Soccer 2022 [535.33 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş