Drain Mansion Hileli APK 1.4.0c (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Macera oyununa katılın, 16 bit retro tarzı piksel sanat grafiklerine dayalı Drain Mansion APK'daki gizemli odaları keşfedin.

Drain Mansion  Hileli APK 1.4.0c

Genel bakış Drain Mansion

İsim Drain Mansion
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.4.0c
Boyut 93.7 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Macera Oyunları
Geliştirici Kredyn Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Tanımlama

İsimsiz, karanlık, terk edilmiş bir malikanede uyanıyorsun ve oraya nasıl geldiğini hatırlamıyorsun. Amacınız bu malikaneden kaçıp sağ salim eve dönmek ama orada pusuya yatan tuzaklar ve iblisler hiç de kolay olmayacak. Bu malikaneden kaçabilir misin yoksa günaha teslim olabilir misin?

Bu oyunda çevre bulmacalarını çözerken düşmanlardan kaçmaya çalışıyorsunuz ve düşmanlara yakalanmamaya çalışıyorsunuz. Aksi takdirde, bir daha ayağa kalkmamanızı sağlayacaklardır. Ayartmaya direnme ve kendinizi geride tutma cesaretiniz varsa, kendi işinizi yapabilirsiniz.

Kontrol:

  • Sol/Sağ/A/D - Hareket Ettir
  • X/J - Dans
  • C/K - Stoklar
  • In/Space - Esaretten kaçış
  • Yukarı/W - Kapıyı kullan/Gizle
  • ESC - Menüyü duraklat

Drain Mansion oyunu, bir gün karanlık, terk edilmiş bir malikanede uyanan ve bu malikaneye nasıl girdiğine dair hiçbir hatırası olmayan bir kişi hakkındadır ve oyun bu kişinin rolünü oynayacaktır.

Artık bu büyük karanlık malikaneden sorunsuz bir şekilde çıkmak oyuncunun sorumluluğundadır,

Ancak drenaj malikanesinden çıkış yolculuğu kolay olmayacak çünkü oyuncu birçok bilinmeyen yerden geçerken birçok çevresel bulmacayı çözmeli ve düşmanları alaşağı etmelidir.

Oyuncu malikaneden çıkmanın doğru yolunu bilirse drenaj malikanesinden kolayca çıkabilir,

Oyuncular, düşmanları yok etmek için çeşitli silahlar ve ekipmanlar kullanabilir ve ayrıca drenaj malikanesi dosyasını kullanarak çevresel bulmacaları çözebilir.

İndir Drain Mansion [93.7 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş