Dragon Mania Hileli APK 8.0.0m (Sınırsız para ve elmas)

Gilberto Terry -

Dragon Mania Efsaneleri İçerisinde Sihirli Bir Maceraya Hazır Mısınız? Dragon Mania Legends Oyunu İle Ejderhaların Gizemli Dünyasını Keşfedebilirsiniz!

Dragon Mania  Hileli APK 8.0.0m

Genel bakış Dragon Mania

İsim Dragon Mania
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 8.0.0m
Boyut 218.42 Mb
Hileli Sınırsız para ve elmas
Kategori Macera Oyunları
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftDOHM
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Dragon Mania Legends APK Nedir?

Ejderhaların büyülü dünyasını yakından tanımanıza fırsat veren mobil bir macera oyununa katılmak ister misiniz? Ejderha takımınızı kurarak mücadeleye hemen sizde katılabilirsiniz!

Dragon Mania Hileli oyunu içerisinde en güçlü ejderhaları toplayabilir, kendi bölgenizi inşa edebilir, daha güçlü ırklar oluşturmak için farklı ejderhaları çiftleştirebilirsiniz.

Dragon Mania APK Hileli 2022 oyununda ejderhalarınızın yeteneklerini üst seviye çıkarmak için bonus avantajlarını kullanabilir, online bir mücadelede rakiplerinize karşı savaşa girebilirsiniz.

Advertisement

Dragon Mania APK Para Ve Elmas Hilesi kullanarak fantastik ejderhalara sahip olabilirsiniz. Klan kurabilir, diğer oyuncuların kurduğu klanlara katılarak arkadaşlarınızla birlikte oyuna katılabilirsiniz.

Vikinglere karşı mücadele edebilir, oyun içerisinde sunulan görevleri tamamlayarak ödül kazanabilirsiniz. Farklı yükseltme özelliklerine sahip olan elementleri kullanarak ejderhalarınızın özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Dragon Mania APK oyunu, “Gameloft SE” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Hileli oyun deneyimini tecrübe etmek için mobil oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

İndir Dragon Mania [218.42 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş