Dragon City APK Hile 22.7.5 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Dragon City APK Oyununda Ejderha Adanızı Kurabilir, Eğitmen Olarak Savaşlara Katılabilirsiniz! Dragon City Hile Eklentisini Kullanarak Zirveye Tırmanabilirsiniz!

Dragon City APK Hile 22.7.5

Genel bakış Dragon City

İsim Dragon City
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 22.7.5
Boyut 140.02 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Socialpoint
Fiyat Bedava
Google Play Linki es.socialpoint.DragonCity
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Dragon City Mobile Nedir?

Oyun içerisinde bulunan +75 milyon ejderha eğitmeni arasına katılabileceğiniz, rakiplerinizle karşılaşabileceğiniz, farklı element özelliklerine sahip ejderhaları bulabileceğiniz ve eğitebileceğiniz bir mobil oyundur.

“Socialpoint” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan APK Dragon City simülasyon oyunu, tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur. Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için tasarlanmıştır.

Dragon City Hile APK içerisinde bulunan +1000 ejderha, ateş, su, toprak, elektrik gibi özelliklere sahiptir. Farklı türlerdeki ejderhaları çiftleştirebilir, yeni özelliklere sahip melez ejderhalar üretebilirsiniz.

Görevlerinizi tamamlamak için mücadelelere katılabilir, diğer oyuncularla ve arkadaşlarınızla 1’e 1 karşılaşmalara girebilirsiniz. Ejderhalarınızın gücünü artıran küreleri toplayabilir, özel ödüllerle dolu sandıkları açabilirsiniz.

Oyundaki oyuncularla ve arkadaşlarınızla etkileşime geçebilir, ittifak ismi verilen gruplara katılabilirsiniz. Birbirinizi destekleyerek oyun içerisinde yardımlaşabilirsiniz.

Dragon City APK Hileli olarak sitemizde kullanıcılara sunulmaktadır. Oyunu Android sistemli cihazınıza indirebilir ve hile eklentisi ile avantaja sahip olabilirsiniz.

Dragon City APK Hile oyunu içerisinde sınırsız gem ve elmas kullanabilirsiniz. Ejderha eğitmeni olarak büyülü bir maceraya atılmak ister misiniz?

İndir Dragon City [140.02 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş