Dragon City APK Hileli 24.4.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Dragon City APK Oyununda Ejderha Adanızı Kurabilir, Eğitmen Olarak Savaşlara Katılabilirsiniz! Dragon City Hileli Eklentisini Kullanarak Zirveye Tırmanabilirsiniz!

Dragon City APK Hileli 24.4.1

Genel bakış Dragon City

İsim Dragon City
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 24.4.1
Boyut 317.11 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Socialpoint
Fiyat Bedava
Google Play Linki es.socialpoint.DragonCity
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Dragon City Mobile Nedir?

Oyun içerisinde bulunan +75 milyon ejderha eğitmeni arasına katılabileceğiniz, rakiplerinizle karşılaşabileceğiniz, farklı element özelliklerine sahip ejderhaları bulabileceğiniz ve eğitebileceğiniz bir mobil oyundur.

“Socialpoint” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulan APK Dragon City simülasyon oyunu, tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur. Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için tasarlanmıştır.

Dragon City Hileli APK içerisinde bulunan +1000 ejderha, ateş, su, toprak, elektrik gibi özelliklere sahiptir. Farklı türlerdeki ejderhaları çiftleştirebilir, yeni özelliklere sahip melez ejderhalar üretebilirsiniz.

Advertisement

Görevlerinizi tamamlamak için mücadelelere katılabilir, diğer oyuncularla ve arkadaşlarınızla 1’e 1 karşılaşmalara girebilirsiniz. Ejderhalarınızın gücünü artıran küreleri toplayabilir, özel ödüllerle dolu sandıkları açabilirsiniz.

Oyundaki oyuncularla ve arkadaşlarınızla etkileşime geçebilir, ittifak ismi verilen gruplara katılabilirsiniz. Birbirinizi destekleyerek oyun içerisinde yardımlaşabilirsiniz.

Dragon City APK Hileli olarak sitemizde kullanıcılara sunulmaktadır. Oyunu Android sistemli cihazınıza indirebilir ve hileli eklentisi ile avantaja sahip olabilirsiniz.

Dragon City APK Hileli oyunu içerisinde sınırsız gem ve elmas kullanabilirsiniz. Ejderha eğitmeni olarak büyülü bir maceraya atılmak ister misiniz?

İndir Dragon City [317.11 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş