DRAGON BALL LEGENDS Hileli APK 4.18.0

Gilberto Terry -

Dragon Ball Legends APK, popüler manga serisi Dragon Ball Manga'ya dayanan bir Anime aksiyon rol yapma oyunudur. Dragon Ball'da sevdiğiniz herhangi bir karakteri canlandırabilirsiniz.

DRAGON BALL LEGENDS  Hileli APK 4.18.0

Genel bakış DRAGON BALL LEGENDS

İsim DRAGON BALL LEGENDS
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 4.18.0
Boyut 187.16 Mb
Hileli yok
Kategori Aksiyon
Geliştirici Bandai Namco Entertainment Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.bandainamcoent.dblegends_ww
Özellikleri +
yok
Tanımlama

DRAGON BALL LEGENDS, oyuncuların ünlü anime karakterleriyle yeniden karşılaşacağı, çekici maçların gözlerini alamadığı bir dövüş oyunudur. Bu oyunun oynanışına yaklaşacak ve kazanmak için birçok farklı düşmanı yeneceksiniz. Aynı zamanda, karakterlerin becerileri ve izleyicilerin yaklaşan önemli anı duyurması nedeniyle her maç harika görünüyor.

Dragon Ball Anime Karakterleriyle Tanışın

Ünlü anime Dragon Ball hayranıysanız, DRAGON BALL LEGENDS'i görmezden gelemeyeceksiniz. Bu, DBZ'den DBS'ye karakterleri toplayan bir oyundur, bu nedenle birçok güçlü karakterle tanışacak ve onlarla farklı rakipleri yeneceksiniz. Aynı zamanda oyuncular bu karakterleri herhangi bir zorluk yaşamadan tek elle kolayca kontrol edebiliyor. Bu nedenle, birçok farklı kitle için çok uygundur.

Oyunun yeni versiyonunda oyuncular bazı oyun mekaniklerinde belirli değişiklikler bulacaklar. Hedef kitleyi genişletirken PVP modu için ödül mekanizması değiştirildi. Ayrıca savaşa katılmak için partiye katılacak bir karakter seçerken lider olarak bir karakter belirleyebilirsiniz ve ana karakterlerin çoğu genellikle güçlüdür ve oyuncular tarafından sevilir.

İnanılmaz savaşlar geride bırakılamaz

DRAGON BALL LEGENDS'de oyuncular, dövüş oyunları oynasalar da oynamasalar da şiddetli savaşlara katılabilirler. Bu unsur, oyuncunun ki adı verilen saldırılar ve basın yükü gerçekleştirmek için kaydırarak ve dokunarak karakteri kontrol edeceği gerçeğinden gelir. Aynı zamanda ekranın sağ tarafında yer alan Art Cards adlı kartlar aracılığıyla da her karakterin gücünün kilidini açabiliyorsunuz.

Bu sanat kartı, inanılmaz saldırılar oluşturmanıza izin veren bir özelliğe sahiptir, ancak bunu belirli bir miktar ki harcamak pahasına yapar. Bu nedenle, karakterin zamanında saldırıya uğramaması veya takım arkadaşlarını desteklememesi için manayı ne zaman geri yükleyeceğinizi seçmeniz gerekecek. Ayrıca, kartı kullandığınızda ekranın sağ tarafında bir ejderha topu belirecektir. Amacınız 7 kartın hepsini bulmak ve yeterli enerjiniz varsa bir deste oluşturabilirsiniz.

Bir düşman tarafından saldırıya uğrarsanız ve sağlığınıza büyük zarar verirseniz, sahada o karaktere yardım etmesi için başka bir karakter çağırın. Birçok karakteri kontrol edebiliyorsunuz ve sadece bir karakter savaş alanına gidiyor. Ayrıca, başka bir müttefiki çoğalttığınızda, size yardım etmek için görünecekler ve bazen düşmanlardan saldırılar gerçekleştirecekler. Yedi topunuz olduğunda güçlü bir saldırı gerçekleştireceksiniz ve düşmanın seçtiği karttan farklı bir kart seçerseniz verdiği hasar artacaktır.

Muhteşem PVP halısına katılın

DRAGON BABY LEGENDS'i deneyimlerken, katılabileceğiniz veya diğer oyuncularla oynamayı seçebileceğiniz çeşitli görevler bulabilirsiniz. Güçlü takımlarını keşfedeceksiniz ve tabii ki görevler boyunca ilerledikçe maç bazen daha da zorlaşacak. Aynı zamanda güçlü karakterleri çağırarak takımınızı da güçlendirebilirsiniz. Aramanıza güzel bir manzara ile cevap verecekler.

İndir DRAGON BALL LEGENDS [187.16 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş