DLS 19 APK Hile 6.13 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

DLS 19 Mobil Oyunu İçerisinde Sınırsız Para Kullanma Hilesinden Faydalanmak İster Misin? DLS 19 APK Oyun İndir Ve Hayalindeki Kadro İle Çevrimiçi Mücadeleye Katıl!

DLS 19 APK Hile 6.13

Genel bakış DLS 19

İsim DLS 19
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 6.13
Boyut 71.97 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Spor
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Fiyat Bedava
MOD Özellikleri +
  • Menü Modu
  • Aptal yapay zeka
  • Botlar hareket etmiyor
  • Botlar tek bir yerde ortaya çıkar

Not: Oyunu başlatırken herhangi bir hata olursa lütfen oyunu cihazınızdan kaldırın. Bundan sonra, Play Store'da bulun ve indirin. İndirme yüzdesi göründüğü anda indirmeyi iptal edin ve oyunu siteden yeniden yükleyin. Mod bazı cihazlarda çalışmıyor.

Tanımlama

DLS 19 Play Store Nedir?

Futbol oyunlarında mücadele etmekten hoşlanıyor musunuz? Yerel takımlarımızı seçerek, online oyunculara karşı mücadele etmek ister misiniz? DLS 19 Süper Lig Yaması ile mükemmel bir oyun deneyimi sizleri bekliyor!

Mobil oyunun son sürümü içerisinde, DLS 19 Forma güncellemeleri yapılmıştır. DLS 19 GS Forma ve DLS 19 Fenerbahçe Forma ile birlikte güncel takım kadrolarına oyun içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

DLS 19 Hilesi kullanarak sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Yıldız oyunculardan oluşan mükemmel bir kadro kurabilir, kendi stadyumunuza sahip olabilir ve inşaat yapabilir, FIFPro lisanslı futbolcularıyla eğlence dolu bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

DLS 19 Oyun İndir ile hile oyununu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Ücretsiz oyun avantajlarından sınırsız olarak faydalanabilirsiniz.

DLS 19 APK oyunu, “First Touch Games Ltd.” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir. “Spor Oyunları” isimli kategoride yer almaktadır ve tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmaktadır.

İndir DLS 19 [71.97 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş