Dirift Maks Pro APK Hileli 2.5.26 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Drift Max Pro Para Hilesi Kullanarak En İyi Arabaları Sürmek İster Misiniz? Drift Max Pro Oyna Ve 3 boyutlu Hileli Oyunu İçerisinde Hız Sınırlarını Zorla!

Dirift Maks Pro APK Hileli 2.5.26

Genel bakış Dirift Maks Pro

İsim Dirift Maks Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.5.26
Boyut 68 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Tiramisu
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Dirift Maks Pro APK Nedir?

Drift yaparak zorlu yarışlarda araba sürebileceğiniz, online mücadelelere katılabileceğiniz ve süratli yarış arabalarını kullanabileceğiniz mobil bir hileli oyunudur.

Drift Maks Pro Hileli APK oyunu sınırsız para özellikleri ile birlikte sunulmaktadır. Böylece kullanıcılar oyunun tüm kilitli özelliklerini kolayca açabilmektedir. Dirift Maks Pro Full Hileli son sürüm içerisinde bulunmaktadır.

Advertisement

Dirift Maks Pro Android Oyun Club ve birçok oyun platformunda dikkatleri üzerine toplamıştır. Oyun içerisinde gerçekçi grafikler 3 boyutlu olarak geliştirilmiştir. Ses efektleri ve araba tasarımları, oldukça ilginç bir deneyim sunmaktadır.

Mobil hile oyununu Dirift Maks Pro İndir bağlantısını kullanarak sitemizden indirebilirsiniz. Dirift Maks Pro Bedava Hileli ile yarış rekabetine katılabilir, hız limitlerini zorlayarak aracınızın tekeri yanana kadar drift yapabilirsiniz.

Dirift Maks Pro APK Hileli oyunu, Android ve iOS sistemli cihazlar için “Tiramisu” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir. Araba yarışı mücadelesini kullanıcılara gerçekçi bir şekilde sunan hileli oyunudur.

İndir Dirift Maks Pro [68 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş