Dealer's Life 2 Hileli APK 1.015 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Dealer's Life 2, oyunculara kariyerlerinin en küçük adımlarından itibaren başarılı bir iş kurma deneyimi vermek için mükemmel bir simülasyon oyunudur.

Dealer's Life 2  Hileli APK 1.015

Genel bakış Dealer's Life 2

İsim Dealer's Life 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.015
Boyut 158.0 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Abyte Entertainment Ltd
Fiyat $5,99
Google Play Linki com.AbyteEntertainment.DealersLife2
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Ayrıca zaman içinde çok sayıda yeni içerikle tefeci dükkanlarını kademeli olarak genişletmeleri veya büyütmeleri ve hatta değerli eşyalar satın almak için sayısız potansiyel müşteriye ulaşmaları gerekecek. Oyuncular, müzakere etme veya başkalarını aldatma yeteneklerini zorlamalı, böylece çeşitli öğeleri satarken daha fazla kar elde etmeli veya avantaj elde etmelidir.

Mağazayı genişletmek için soru

Oyuncuların Dealer's Life 2'ye geldiklerinde yapmaları gereken ilk şey, gelecekteki mağaza genişletme için gerekli temelleri oluşturmaktır. Her varlığın bir derinliği vardır ve görünüşünü değiştirmek veya herhangi bir büyük takas veya işlemde kullanmak için sürekli olarak yükseltilebilir. Oyuncular mağaza için daha fazla şey inşa edebilir, böylece müşterilerle pazarlık yaparken zengin ödüller veya yüksek değer elde etme şanslarını artırabilir.

Birçok dolandırıcılıkla ucuz ürünler satın alın

Oyuncuların gerekli temelleri edindikten sonra ilk ürünleri satışa çıkarmak veya bir kariyer inşa etme sürecini başlatmak için müşterilerle ticaret yapması gerekir. Bir şeyi mümkün olan en düşük fiyattan alıp mümkün olan en yüksek fiyattan satmak her bir ürünü değerli kıldığından, fiyat pazarlığı her zaman gereklidir. Oyuncuların hazine bulması mümkündür, ancak satıcı gerçek değerini bilmez, bu nedenle müzakere veya pazarlık becerisi, öğeyi en iyi fiyata satın almak için büyük bir avantaj olacaktır.

Advertisement

Satış mağazasında birçok noktada sergileniyor

Oyuncuların değerli eşyaları aldıktan sonra onları göz alıcı yerlerde sergilemeleri ve Dealer's Life 2'nin bir bölümü gibi kademeli olarak gelir elde etmeleri gerekir. Ekran çok önemlidir ve her şey. Kulübenin köşesine dikkat edin veya atın. Belirli öğelerin değerine bağlı olarak, oyuncuların mağazadaki konumlar arasında hareket etmesi ve kademeli olarak daha fazla ilgi çekmesi veya potansiyel müşterileri satın alması gerekecek.

Mağazayı harika dekorasyonlar ve yükseltmelerle süsleyin

Bir mağazayı yükseltmek veya dekore etmek de çok faydalıdır ve çok fazla enerji tüketmeden insanların gelirini veya değerini yeni zirvelere yükseltmeye yardımcı olur. Yükseltme ve yenileme süreci de birkaç aşamadan geçer, ancak belirli alanlara gelindiğinde oyuncular mağazanın gizli potansiyelini ortaya çıkarabilir. Bazı özel meydan okumaları veya görevleri tamamlarlarsa, pek çok etkileyici eşya, rehinci dükkanının atmosferini ve ortamını değiştirmeye yardımcı olacaktır.

İnanılmaz müşteriler beceri eğitimi için alışveriş yapıyor

Dealer's Life 2'nin çok oyunculu modu, farklı öğelerle ticaret yaparken oyuncunun fiyatlandırma gücünü artırmak için de harika bir fırsat. Her birinin kendi kişiliği veya değerleri vardır ve oyuncunun tespit edip polise bildirmesi için bazı öğeler çalınabilir veya kurcalanabilir. Pek çok rastgele durum ortaya çıksa da, müşteriler, ticaret sırasında nadir görülen benzersiz pazarlık becerilerine sahip olmak için oyuncular için sonsuz bir ilham kaynağıdır.

Advertisement

Üç aylık ürünler için çeşitli açık artırmalara katılın

Oyuncular rehin dükkanı işletmekten sıkılırsa, nadir bulunan eşyaları bulmak veya hazineleri satmak için farklı müzayedelere katılabilirler. Müzayede sisteminin de derinliği vardır ve çoğu zaman insanların gereksiz eşyaları çok paraya satabilecekleri en eğlenceli oyun alanıdır. Tabii ki, müzayedeler genellikle dünyanın her yerinde yapılır ve birçok yerde oyuncuların müzayede becerilerini bulması veya sergilemesi için her zaman sürprizler vardır.

Dealer's Life 2, oyuncuların benzersiz becerileriyle iş imparatorluklarını genişletme hissini yaşamaları için en heyecan verici Simülasyon oyunlarından biridir. Buna ek olarak, müzayede aynı zamanda potansiyel bir eğlence kaynağıdır ve birçok öğenin ticareti yapılırken en yüksek verimliliği elde etmek için birçok faktörden yararlanılabilir.

İndir Dealer's Life 2 [158.0 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş