Dead Trigger 2 Hileli APK 1.10.5 (Sınırsız altın)

Gilberto Terry -

Dead Trigger 2 Hileli APK Sınırsız Altın Özelliklerini Kullanarak İstediğiniz Silahı Satın Alabilirsiniz! Dead Trigger 2 Hileli APK Oyununu Ücretsiz İndirin!

Dead Trigger 2  Hileli APK 1.10.5

Genel bakış Dead Trigger 2

İsim Dead Trigger 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.10.5
Boyut 993.87 Mb
Hileli Sınırsız altın
Kategori Aksiyon
Geliştirici MADFINGER Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.madfingergames.deadtrigger2
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Dead Trigger 2 Android Oyun Nedir? 

Daha önce oynadığınız zombi oyunlarını unutun! Dead Trigger 2 Hileli APK oyunu içerisinde soluksuz bir maceraya başlayın! Zombilere karşı amansız bir mücadelede rol almaya hazır mısınız? 

FPS tarzı oynanışa sahip olan mobil hileli oyununda taramalı tüfek ve pompalı tüfek kullanabilir, elektrikli testere ile zombilere saldırı yapabilirsiniz. Sniper, Desert Eagle gibi 50’den fazla silahı envanterinize ekleyebilirsiniz. 

Advertisement

Yaptığınız atışları ağır çekimde izleyebilir, farklı bölüm ve haritalar üzerinde eşsiz bir savaş tecrübesi yaşayabilirsiniz. 9’dan fazla bölge içerisinde 30’dan fazla savaş meydanında mücadele edebilirsiniz. 

Oyunun hikayesi içerisinde insanları zombiye dönüştüren bir virüs sonucunda hayatta kalmaya çalışmanız gerekmektedir. Hileli oyununda turnuvalara katılabilir, hayatta kalmayı başaran insanlarla omuz omuza savaşabilirsiniz. 

Dead Trigger 2 PC ardından akıllı cihazlar için optimize edilmiştir. Dead Trigger 2 APK Oyun İndir ile birlikte hileli oyununu sitemizden cihazlarınıza ücretsiz ve hileli olarak indirebilirsiniz. Dead Trigger 2 Para ve Altın Hilesi APK ile sınırsız özellikleri kullanabilirsiniz. 

Dead Trigger 2 APK oyunu, “MADFINGER Games” tarafından geliştirilmiştir. Aksiyon öğeleri ile donatılmış bir macera oyunudur. 

İndir Dead Trigger 2 [993.87 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş