Dead Target Hile APK 4.86.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Dead Target Hile APK Oyunu İçerisinde Silah Kullanma Becerinizi Geliştirin! Zombi Oyunları Dead Target APK Oyununda Oldukça Zorlu Bir Mücadele Sizi Bekliyor!

Dead Target  Hile APK 4.86.0

Genel bakış Dead Target

İsim Dead Target
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.86.0
Boyut 172.15 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici VNG GAME STUDIOS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.vng.g6.a.zombie
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Dead Target Hile 2022 APK Nedir?

2040 yılı içerisinde geçen mobil oyun, zombileri öldürerek hayatta kalmak, silah kullanmak ve insanlığı zombi saldırılarından korumak için mücadele edebileceğiniz bir aksiyon, macera oyunudur.

FPS oynanış tarzına sahip olan hile oyunu, internet bağlantısı olmadan oynanabilmektedir. 3 boyutlu grafikler ile birlikte geliştirilmiştir. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz birçok çeşitli silah bulunmaktadır.

Zombi Oyunları Dead Target - Silah Oyunları tecrübesini deneyimleyebileceğiniz, heyecan ve adrenalin temalarını içerisinde bulunduran bir hile oyunudur.
Zombi Oyunları Dead Target APK Hile oyunu içerisinde karakterinizi ve kullandığınız silahları yükselterek geliştirebilirsiniz. Zombilerden kaçabilir, onlara silahlarınızla saldırı yapabilirsiniz.

Zombi Oyunları Dead Target Silah Oyunları APK içerisinde, Battle Pass ismi verilen özel mücadelelere katılabilir, yeni ekipmanları ve güçlü silahları toplayarak karakterinizi yükseltebilirsiniz.

Dead Target APK oyunu, “VNG GAME STUDIOS” isimli geliştirici tarafından 18 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmuştur. Sınırsız özellikleri kullanıcılara sunan hile oyun deneyimini tecrübe etmeye hazır mısınız?

İndir Dead Target [172.15 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş