Dead Target Hileli APK 4.102.4 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Dead Target Hileli APK Oyunu İçerisinde Silah Kullanma Becerinizi Geliştirin! Zombi Oyunları Dead Target APK Oyununda Oldukça Zorlu Bir Mücadele Sizi Bekliyor!

Dead Target  Hileli APK 4.102.4

Genel bakış Dead Target

İsim Dead Target
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.102.4
Boyut 175.69 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici VNG GAME STUDIOS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.vng.g6.a.zombie
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Dead Target Hileli 2022 APK Nedir?

2040 yılı içerisinde geçen mobil oyun, zombileri öldürerek hayatta kalmak, silah kullanmak ve insanlığı zombi saldırılarından korumak için mücadele edebileceğiniz bir aksiyon, macera oyunudur.

FPS oynanış tarzına sahip olan hileli oyunu, internet bağlantısı olmadan oynanabilmektedir. 3 boyutlu grafikler ile birlikte geliştirilmiştir. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz birçok çeşitli silah bulunmaktadır.

Zombi Oyunları Dead Target - Silah Oyunları tecrübesini deneyimleyebileceğiniz, heyecan ve adrenalin temalarını içerisinde bulunduran bir hileli oyunudur.
Zombi Oyunları Dead Target APK Hileli oyunu içerisinde karakterinizi ve kullandığınız silahları yükselterek geliştirebilirsiniz. Zombilerden kaçabilir, onlara silahlarınızla saldırı yapabilirsiniz.

Zombi Oyunları Dead Target Silah Oyunları APK içerisinde, Battle Pass ismi verilen özel mücadelelere katılabilir, yeni ekipmanları ve güçlü silahları toplayarak karakterinizi yükseltebilirsiniz.

Dead Target APK oyunu, “VNG GAME STUDIOS” isimli geliştirici tarafından 18 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmuştur. Sınırsız özellikleri kullanıcılara sunan hileli oyun deneyimini tecrübe etmeye hazır mısınız?

İndir Dead Target [175.69 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş