Dazz Cam APK Hileli 1.8.7 (Premium)

Gilberto Terry -

Eski tarz veya nostaljik tarzdaki fotoğrafları seviyorsanız, Dazz Cam Pro APK en iyi seçimdir. Dazz Cam Pro Apk, fotoğraflarınıza veya videolarınıza güzel bir eski görünüm verebilir.

Dazz Cam APK Hileli 1.8.7

Genel bakış Dazz Cam

İsim Dazz Cam
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.8.7
Boyut 34.67 Mb
Hileli Premium
Kategori Fotoğrafçılık
Geliştirici Vintage Camera 1998 - Dazz Cam
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.camerafilm.lofiretro
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

İnsanlar, Dazz Cam Pro Apk'nin 80'lerde piyasaya sürülen eski film kameralarına dayandığını söylüyor, bu nedenle eski stili sevenleriniz bu uygulamayı gerçekten beğenecek. Dazz Cam Pro uygulaması şu anda yalnızca iOS (iPhone) için kullanılabilir. Ama merak etmeyin, şu anda Android kullanıyorsanız dazz cam apk'sını buradan indirebilirsiniz.

Dazz Cam Pro APK hakkında

Şu anda birçok akıllı telefon, farklı avantajlara sahip kameralarla donatılmıştır. Ayrıca internette fotoğraflarınızı kolayca düzenlemek için kullanabileceğiniz birçok fotoğraf düzenleme uygulaması vardır. Dazz Cam Pro Apk, bir fotoğraf düzenleme ve video düzenleme aracıdır.

Kite Game Studio tarafından yayınlanan bu uygulama, en iyi fotoğraf ve videolara uygulanacak klasik 90'lar lens filtreleri ve efektleri içerir. Yani kendinize uygun stili seçerek kolayca dışa aktarabilirsiniz. Birçok seçenek, filtre, ayna efekti, eski efekt ve hatta canlı video filtresi var. Bu uygulama, fotoğraf çekmeden önce uygulamada kamerayı açmanıza ve efektler uygulamanıza olanak tanır. Bu şekilde bundan sonra en harika fotoğrafları oluşturabilirsiniz!

Dazz Cam'ın sağlayabileceği faydalar şunlardır:

  • Rengi, sesi ve dokuyu geri yükleyin. (100%)
  • Çift pozlama (bir görüntü oluşturmak için birden çok görüntüyü katmanlama)
  • Kameralar için ağ desteği.
  • Kolay fotoğraf paylaşımı (Instagram widget'ı ve tam ölçekli)
  • dazz cam pro apk
  • Balıkgözü lens
  • zamanlayıcı işlevi
  • Dazz Cam Pro Apk'nin Özellikleri
  • Android Dazz Cam Pro APK'dan alabileceğiniz birçok harika özellik var. İşte harika özelliklerinden bazıları:
Advertisement

Fotoğrafları düzenleyin ve paylaşın

İnsanlar bu günlerde nadiren eski kameralar takıyorlar, ancak çoğu insan hala eski görüntülerin görünümünü ve hissini tercih ediyor. Dazz Cam pro APK ile bugün nadiren görülen klasik bir görünümün tadını çıkarabilirsiniz!

Bu uygulama, harika fotoğraflar ve videolar oluşturmanıza yardımcı olacak birçok eski filtreye sahiptir. Çok çeşitli filtrelere erişebilirsiniz, böylece istediğiniz en son efektleri ve kaplamaları da burada bulabilirsiniz. Ayrıca normal bir kamera gibi çalıştığı için kullanımı çok kolaydır.

Klasik filtre

O zamanlar insanlar klasik görünüme bugün olduğu kadar hayran değildi. Geçmişin eski fotoğraflarında ilginç bir şey var. Şans eseri, uygulama en iyi fotoğraflarınıza uygulamak için bir ton vintage tarzı filtre sunuyor. Fuji, Kodak, Agfa ve Ilford gibi burada çoğaltılabilen birçok film efekti vardır. Size en uygun stili seçin ve fotoğraflarınızı sosyal ağlarda paylaşarak takipçilerinizi etkileyin.

Büyük efekt koleksiyonu

Klasik filtrelerin yanı sıra spiral efekti ekleyerek fotoğraflarınız üç boyutlu görünebilir. Ayrıca, bir arka plan efekti ve estetik eklemek için fotoğraflarınıza birden çok tonlama ekleyebilirsiniz. Ayrıca normal bir fotoğraftan daha gösterişli aydınlatma efektlerine sahiptir. Hala memnun değilseniz, burada bulunan glitch efektlerinin ve sinematik filtrelerin keyfini çıkarabilirsiniz!

Advertisement

Video Düzenleyici

Günümüzde pek çok kişi videoyu hemen hemen her durumda kullanıyor. Dazz Pro Cam Apk, yerleşik efektler ve filtrelerle canlı video kaydetmenize olanak tanır. Ayrıca mevcut videoları düzenleyebilir ve kırpabilir ve favori filtrelerinizi uygulayabilirsiniz. Bu nedenle, aynı anda fotoğraf ve videoları düzenlemek istiyorsanız uygulamaları değiştirmenize gerek yoktur.

Fotoğraflarınızı indirin ve paylaşın

Çeşitli filtreleri ve efektleri kullandıktan sonra fotoğrafı veya videoyu kolayca indirebilirsiniz. Paylaşmaya başlayabilir, profil resminiz olarak kullanabilir veya beslemenizi gösterebilirsiniz!

Hadi, düzenlediğiniz fotoğrafı sosyal medyada veya en yakın lokasyonda tüm arkadaşlarınıza veya ailenize gösterin.

Çözüm

Klasik ve klasik stili sevenler, Dazz Cam Pro Apk tarafından sağlanan birçok özellikten kesinlikle keyif alacaklardır. En son Dazz Cam Pro Apk sürümünü indirerek, en iyi fotoğraflarınızı çekmek için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz daha da fazla özelliğe sahip olacaksınız.

Fotoğraflarınızda veya videolarınızda retro ve vintage tarzın keyfini çıkarmanın zamanı geldi, çünkü artık retro veya retro tarzdaki fotoğraflar veya videolar bir tür sanat eseri ve bir tür nostalji haline geldi.

İndir Dazz Cam [34.67 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş