Crusader Kings 3 APK Hileli 1.1 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Crusader Kings 3 Türkçe Yama İle Birlikte Oyunu Türkçe Oynayabilirsiniz! Crusader Kings 3 Rehber Kullanarak Oyunda Hızla İlerleyebilir Ve Maceraya Katılabilirsiniz!

Crusader Kings 3 APK Hileli 1.1

Genel bakış Crusader Kings 3

İsim Crusader Kings 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 1.1
Boyut 10 MB
Hileli Reklamsız
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici mazy dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Crusader Kings 3 Royal Court Nedir?

Efsanevi bir diyar içerisinde şeytani kötülüklere karşı mücadele etmeye hazır mısınız? Üstün yetenekli özel kahramanları toplayarak dünyayı kurtarma mücadelesine girmek ister misiniz?
Crusader Kings 3 Gameplay oyunu içerisinde savaşlara katılabilir, keşfe çıkabilir, inşaat yapabilir, birliklerinizi güçlendirerek saldırı yapabilir, hileli kullanabilir, sosyal bir platform üzerinde online olarak oyunu oynayabilirsiniz.

Advertisement

Crusader Kings 3 Steam gibi oyun platformları üzerinde popüler bir hale geldikten sonra, Android ve iOS sistemli akıllı cihazlar için hileli eklentisi ile birlikte optimize edilmiştir.

Crusader Kings 3 Multiplayer özelliğini destekleyen bir savaş oyunudur. Arkadaşlarınızla birlikte müttefik olabilir, birbirinizi destekleyerek sihirli  dünya içerisinde macera dolu bir serüvene çıkabilirsiniz.

Crusader Kings 3 Royal Court Türkçe Yama kullanmak ve hileli özelliklerini aktif hale getirmek için oyunu sitemizden cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Crusader Kings 3 Hileli oyunu, “Paradox Development Studio” tarafından geliştirilmiştir. Ordunuzu kurmanızı ve geliştirmenizi konu edinen heyecanlı bir savaş oyunudur.

İndir Crusader Kings 3 [10 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş