Critical Ops Hileli APK 1.44.2.f2565 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Critical Ops APK Oyununda Heyecanlı Savaş Mücadelesine Katılarak Karşı Takımı Mağlup Et! Critical Ops Para Hilesi Kullanarak Ekipmanlarını Satın Alabilirsin!

Critical Ops  Hileli APK 1.44.2.f2565

Genel bakış Critical Ops

İsim Critical Ops
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.44.2.f2565
Boyut 962.03 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Critical Force Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.criticalforceentertainment.criticalops
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Critical Ops: Multiplayer FPS Nedir?

Online olarak mücadeleye girebileceğiniz bir savaş oyunudur. Macera, aksiyon ve heyecan temalarını arkadaşlarınızla doyasıya yaşayabileceğiniz macerayı içerisinde bulundurmaktadır.

FPS temeli üzerine kurulan Critical Ops Para Hileli oyununda, kullandığınız silah ile rakip oyuncuların sağlık puanlarını sıfıra düşürmek, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Advertisement

C Ops Hileli içerisinde kendi klanınızı kurarak arkadaşlarınızla birlikte birbirinize destek olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte katılabileceğiniz silahlı mücadelelerde kendi klanınızı yükseltmek için puan toplayabilirsiniz.

Hesabınızı geliştirmek için kazandığınız mücadelelerden skor elde edebilir ve prestijinizi artırabilirsiniz. Critical Ops APK Para Hileli 2022 oyununu hileli ile birlikte sitemizden indirebilirsiniz.

Critical Ops Hileli oyunu, “Critical Force Ltd.” tarafından geliştirilmiştir. Android ve iOS sistemli cihazlarda oynanmak üzere, 3 boyutlu grafiklerle birlikte tasarlanmıştır.

İndir Critical Ops [962.03 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş