Critical Ops Hile APK 1.34.1.f1974 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Critical Ops APK Oyununda Heyecanlı Savaş Mücadelesine Katılarak Karşı Takımı Mağlup Et! Critical Ops Para Hilesi Kullanarak Ekipmanlarını Satın Alabilirsin!

Critical Ops  Hile APK 1.34.1.f1974

Genel bakış Critical Ops

İsim Critical Ops
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.34.1.f1974
Boyut 748.01 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Critical Force Ltd.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.criticalforceentertainment.criticalops
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız mermi
  • Yeniden yükleme yok
Tanımlama

Critical Ops: Multiplayer FPS Nedir?

Online olarak mücadeleye girebileceğiniz bir savaş oyunudur. Macera, aksiyon ve heyecan temalarını arkadaşlarınızla doyasıya yaşayabileceğiniz macerayı içerisinde bulundurmaktadır.

FPS temeli üzerine kurulan Critical Ops Para Hile oyununda, kullandığınız silah ile rakip oyuncuların sağlık puanlarını sıfıra düşürmek, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

C Ops Hile içerisinde kendi klanınızı kurarak arkadaşlarınızla birlikte birbirinize destek olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte katılabileceğiniz silahlı mücadelelerde kendi klanınızı yükseltmek için puan toplayabilirsiniz.

Hesabınızı geliştirmek için kazandığınız mücadelelerden skor elde edebilir ve prestijinizi artırabilirsiniz. Critical Ops APK Para Hile 2022 oyununu hile ile birlikte sitemizden indirebilirsiniz.

Critical Ops Hile oyunu, “Critical Force Ltd.” tarafından geliştirilmiştir. Android ve iOS sistemli cihazlarda oynanmak üzere, 3 boyutlu grafiklerle birlikte tasarlanmıştır.

İndir Critical Ops [748.01 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş