College Brawl Hileli APK 1.4.1 (Hileli para)

Gilberto Terry -

College Brawl Stars APK Yükle Ve Üniversite İçerisinde Yumruk Yumruğa Kavga Etmeye Başla! College Brawl Stars APK PC Ardından Akıllı Cihazlar İçin Optimize Edildi!

 College Brawl  Hileli APK  1.4.1

Genel bakış College Brawl

İsim College Brawl
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.4.1
Boyut 46 MB
Hileli Hileli para
Kategori Rol Oyunu
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

College Brawl APK 2022 Nedir?

2 boyutlu olarak anime grafikleri ile birlikte geliştirilen hileli mobil oyun içerisinde yumruk yumruğa kavga edebilir ve üniversite içerisinde çete kuran kızlara karşı meydan okuyabilirsiniz.

College Brawl APK oyunu içerisinde geliştirilmiş kontrolleri kullanabilir ve hileli özellikler sayesinde kilitli özellikleri açabilirsiniz. College Brawl APK Full Version ile birlikte oyunun güncel sürümünü oynamaya başlayabilirsiniz.

Advertisement

College Brawl APK Mobile oyunu içerisinde 5 farklı seviye bulunmaktadır. Her seviyenin sonunda ise boss ismi verilen güçlü rakiplere karşı mücadele edilmesi gerekir. Aksiyon dolu bir maceraya katılmaya hazır mısınız?

College Brawl APK For İOS ve Android sistemli mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Hileli mobil oyunu College Brawl Stars APK İndir Ücretsiz bağlantısı aracılığı ile sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

College Brawl APK oyunu, “fapfapgames” isimli oyun geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. Oyun içerisindeki yetişkin içerikler sebebiyle 18 yaş ve üzerindeki kullanıcıların oynaması tavsiye edilmektedir.

 

 

İndir College Brawl [ 46 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş